صرافی بایننس

بهترین جانشین بایننس کدام صرافی خواهد بود؟

صرافی بایننس یکی از صرافی‌های معتبر می‌باشد که بین کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی دارد. در ایران تقریباً بیشتر کسانی که اخبار و مفاهیم ارز دیجیتال را دنبال می‌کنند و یا در آن سرمایه‌گذاری می‌کنند قطعاً با صرافی نام‌آشنای بایننس و یا اخبار آن به‌عنوان بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال برخورد داشته‌اند. این صرافی دارای بیشترین پشتوانه سرمایه ممکن در زمینه ارزهای دیجیتال با بالاترین نرخ تراکنش‌ها و معاملات می‌باشد.

بهترین جایگزین بایننس

صرافی بایننس با سخت‌گیری در زمینه سرویس‌دهی به کاربران ایرانی مشغول قطع کامل خدمات مذکور است. با چنین پیش‌زمینه‌ای طبیعتاً کاربران ایران در پی یافتن یک صرافی امن بابت سرمایه‌گذاری بوده و قصد انتقال سرمایه خود را به آن دارند. تقریباً بعد از بایننس کاربران اغلب سرمایه‌های خود را به صرافی کوینکس منتقل می‌کنند که بهترین جایگزین صرافی بایننس برای ایرانی‌ها محسوب می‌شود.نخست درباره صرافی‌ها و عملکرد آن ها توضیحاتی را در ادامه می‌خوانید.

کوینکس: از لحاظ اعتباری بعد از بایننس انتخاب معقولانه‌ای به نظر می‌رسد درعین‌حال می‌توانید با مطالعه مطالب عرضه شده در این مقاله هر صرافی که در نظر داشتید انتخاب نمایید پس تا پایان همراه ما باشید.

ساخت حساب کاربری در کوینکس (لینک)

ساخت حساب کاربری در بایننس (لینک)

آشنایی با صرافی های ارزدیجیتال از جمله بایننس و کوینکس

محیطی مناسب در خصوص تبدیل دارایی‌های اینترنتی (دیجیتال) به یکدیگر می‌باشد. که البته این فرایند به‌وسیله جفت ارزها معاملاتی دیجیتالی صورت می‌پذیرد. مبادله دارایی‌های دیجیتال با سایرین در این بازار در میان ارزهای دیجیتال شکل می‌گیرد و در اختیار مشتری قرار دارد. همچون سایر بسترهای معاملاتی امکان تبادل جفت ارزهای دیجیتال در آن ها برقرار است.

جفت ارزهای دیجیتال در برخی از این بسترها برای دو طرف به شکل ارز دیجیتال عرضه می‌گردد. همچون اتریوم در مقابل بیت‌کوین که البته در سایر جفت ارزها هم شامل چنین موضوعی می‌شود. بیت‌کوین در برابر دلار ایالات متحده در یک سمت به‌عنوان ارز دیجیتال قرار می‌گیرد. و در سمت دیگر ارز فیات یک دولت یعنی دلار قرار گرفته است.

یکی از واسطه‌هایی که بین خریدار و فروشنده به‌صورت آنلاین با سرویس‌ها و خدمات مختلف مشغول به خدمات‌دهی هستند. صرافی‌های آنلاین می‌باشند. ارزهای دیجیتال با تنوع زیاد در حساب‌های صرافی‌ها انباشته شده. و صرافی در قبال معاملات کمیسیون خود را به‌عنوان دستمزد برداشت می‌کند. و مشتریان با افتتاح حساب در صرافی برای انجام تراکنش‌ها صاحب کیف پول می‌شوند. و خدمات خود را دریافت می‌کنند.

علت اصلی تفاوت قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی‌های مختلف میزان تفاوت میان تقاضای خرید و فروش و معاملات در قبال هر ارز دیجیتال در صرافی‌های گوناگون می‌باشد. که باعث اختلاف در قیمت ارزها در سایر صرافی‌ها می‌شود. درعین‌حال برخی مشتریان با مشاهده این اختلافات در پی گرفتن نوسان از چنین تفاوت‌هایی هستند. که در انتها این اتفاق تلاشی بی‌نتیجه است زیرا اکثراً اختلافات قیمتی خیلی کم است.

انواع صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز

نظارت در صرافی‌های متمرکز بر دارایی مشتریان صورت می‌پذیرد که اغلب صرافی‌ها جزء صرافی‌های متمرکز می‌باشند. عدم احراز مجوزهای قانونی توسط صرافی‌هایی که مسئولیت وجوه مشتریان را برعهده دارند یک خلأ قانونی محسوب شده و نتیجه آن ناامن بودن سرمایه‌گذاری در این نوع از صرافی‌ها است. برای سپرده‌گذاری در این صرافی‌ها بایستی تحقیقات کافی و اعتباری انجام شود.

در صرافی‌های غیرمتمرکز که شامل سایر صرافی‌ها می‌باشد نظارت‌های سازمانی وجود نداشته و معاملات با کمترین واسطه یا بدون واسطه به‌دوراز چشم سازمان‌ها متمرکز و ناظر رخ می‌دهد که این صرافی‌ها اغلب با بهره‌گیری از تکنولوژی‌هایی همچون بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند مشغول دورزدن دولت‌ها و نهادهای قانونی کشورها می‌باشند. کاربران در نتیجه چنین تعاملات غیرقابل‌اعتمادی در سطوح کلان اغلب در سپرده‌گذاری در این صرافی‌ها احتیاط می‌کنند. یکی از نقص‌های موجود در صرافی‌های غیرمتمرکز محدودیت‌های تکنیکی در معاملات و تبادلات مالی و دارایی‌های دیجیتال می‌باشد که باعث کند شدن سرعت تراکنش‌ها می‌گردد ضمن اینکه در این صرافی‌های سود یا ضرر کل دارایی و ریسک‌هایی که در پی اعتماد به چنین صرافی‌هایی شکل می‌گیرد کاملاً برعهده کاربر است. همچنین خطا در روند معامله به هر شکل بدون عقب‌گرد و تغییر می‌باشد.

معرفی کامل صرافی بایننس (Binance)

در سال 2017 مردی به نام جانگ پنگ ژائو که یک میلیاردر ارز دیجیتالی محسوب می‌شود صرافی بایننس را بنا نهاد.

ساخت حساب کاربری در بایننس

بالاترین تراکنش‌ها در طی روز در صرافی بایننس ثبت می‌گردد و به یکی از مهم‌ترین صرافی‌ها بدل شده است که می‌توان از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان نام برد. خدمات و سرویس‌های جذاب بایننس باعث گرایش معامله گران از کشورهای مختلف جهان به این صرافی شده است. سرویس‌های این صرافی عبارت‌اند از:

بایننس دارای کمترین کارمزد در ارتباط با بخش کریپتوی خود می‌باشد.

تناسب برداشت و واریزی‌ها در صرافی بایننس بسیار نزدیک بوده و برخی توکن‌ها حتی اختلاف واریز و برداشت آن ها نزدیک به 0.01 می‌باشد و احتمال کمتر شدن آن نیز وجود دارد که این نوعی تخفیف برای کاربران به‌حساب می‌آید. گاهی اوقات باتوجه‌به وضعیت بستر بلاک‌چین ممکن است کارمزدها نوسان داشته باشند.

الگوی متفاوت در معاملات

در کنار کسانی که در خرید ارز دیجیتال از صرافی آن را برای سرمایه‌گذاری در نظر می‌گیرند هستند کسانی که دلال و معامله‌گر چنین ارزهایی باشند و این دارایی اینترنتی و دیجیتال را روزانه مدام خریدوفروش می‌کنند. آن ها جفت ارزهای مختلف را معامله می‌کنند درعین‌حال یکی از ویژگی‌ها در بایننس بر خلاف بازار فارکس بازار معاملاتی جفت ارز دیجیتال در برابر جفت ارز دیجیتال می‌باشد یعنی کریپتو به کریپتوها که قابل معامله هستند و حتی از جفت ارزهای ترکیبی کریپتو به دلار نیز محروم می‌باشد و این خود یک محدودیت برای بایننس به وجود می‌آورد و افراد نخست می‌بایست سرمایه خود را به توکن‌های مختلف کریپتوها تبدیل نموده و سپس خریدوفروش جفت ارزهای مختلف را آغاز نموده و شروع به نوسان‌گیری‌های مدنظر بکنند.

خدماتی از جمله مدل‌های خریدوفروش در قیمت‌هایی که در لحظه پدید می‌آیند در بازار و معاملات قابل‌ارائه می‌باشند، از جمله نوسان‌گیری، معاملات شرط محور، حد (Limit) و استاپ (Stop) که الگوی های متفاوتی بوده و می‌توان در این زمینه مورد اشاره قرارداد.

کسانی که اکثراً در حال معامله هستند در وضعیت‌های Limit و Stop اغلب قیمت‌ها را کمتر و بیشتر از قیمت لحظه‌ای معامله می‌کنند و بیشتر در قیمت مدنظر خود دسترسی به امکان خریدوفروش فعال را به دست می‌آورند. آن ها هنگامی که سود یا ضرر مشخصی در معاملات می‌کنند با به‌کارگیری برخی ترفندها که از قبل آموزش‌دیده‌اند به کمک ویژگی‌های منحصربه‌فرد صرافی از معامله خروج می‌کنند.

سرویس‌های مختلف معاملاتی که امکانات متنوعی در بایننس ایجاد می‌کند

نمودارهای معامله‌گری که تأثیر مناسبی در انتخاب و تصمیم‌گیری در پیش‌بینی بازار و معاملات یک جفت ارز را دارد و زمینه یک معامله پرسود را ممکن می‌سازد در بایننس وجود دارد و سرویس‌های زیادی را این صرافی در اختیار شما قرار می‌دهد. در چارت اغلب برای انجام یک تحلیل تکنیکال خوب می‌بایست از آپشن‌هایی همچون اندیکاتورها و اسیلاتورها و سایر ابزارهای موردنیاز برای یک معامله خوب بهره برد.

اغلب اتفاقات و تحلیل‌های روز را در خبرنامه و وبلاگ بایننس می‌توان یافت. به‌عنوان نمونه برخی تحلیل‌ها در اختیار اشخاص قرار می‌گیرند و در آن بعضی از داده‌های موردنیاز ارائه می‌شوند. صرافی بایننس بخش‌های مختلفی دارد که در نمایندگی آمریکای این صرافی خانمی بنام کاترین کولی مسئول یک بخش مدیریتی است. این خانم گهگاهی در ارتباط با بیت‌کوین اظهارنظرهایی می‌کند که شرکت بایننس در قالب اطلاعاتی این اظهارنظرها را در وبلاگ خود در قالب یک خبر مهم معمولاً منتشر می‌کند. البته برخی از تریدرها چنین اظهاراتی را برآمده از نظریات اشخاص دانسته و آن ها را در حد یک بیانیه در نظر می‌گیرند.

شاخص‌های معاملاتی و تبادلات آینده

شاخص‌های فیوچرز یا آتی برخی از شاخص‌های بورس هستند که بعضی از معاملات رایج و نوسان‌گیری‌ها را شامل می‌شوند که در کنار جفت ارزها این الگو از شاخص‌ها به چشم می‌خورند. وضعیت عملکرد 100 شرکت فناوری و تکنولوژی برتر آمریکا که در بورس قرار دارند، دارای یک برآیند است به نام U100 که جزء مشهورترین شاخص‌های بورس می‌باشد.

در بازار فیوچرز شاخص‌های مختلفی وجود دارد از جمله S&P و Dow Jones. یکی از بالاترین حساسیت‌ها در ترید کردن در شاخص‌های فیوچرز توسط معامله گران بازارهای کریپتو و بورس رخ می‌دهد، آن هم با ریسک بالا و از جمله ویژگی‌های بایننس نیز می‌توان از امکان ترید در شاخص‌های فیوچرز نام برد.

اپلیکیشن تخصصی کریپتوکارنسی و والت (کیف پول)

یکی از سودآورترین موارد برای صرافی بایننس از بدو افتتاح، راه‌اندازی هوشمندانه ارز دیجیتال پرسود بایننس کوین BNB می‌باشد که کاملاً یونیک طراحی شد. چنین ارز دیجیتالی یکی از رایج‌ترین و شایع‌ترین ارزها برای سرمایه‌گذاری در میان کاربران بوده و جزء محبوب‌ترین‌ها محسوب می‌شود.

یکی از امن‌ترین کیف پول‌ها یعنی تراست والت (Trust Wallet) برای نگهداری توکن BNB به‌صورت رسمی معرفی گردیده است. اپلیکیشن رسمی و یونیک صرافی بایننس سفارشی‌سازی شده است و به‌صورت اختصاصی برای کاربران این صرافی با بهترین تجربه کاربری معرفی گردیده.

درآمد پرسود در طی سال

در برخی از کیف پول‌ها سود سالیانه به روش ماهیانه در حساب کاربران و مشتریان محقق می‌شود. پرفکت مانی و بایننس ما به‌ازای پول موجود در کیف پول اقدام به واریز سود سالیانه می‌کنند.

سایر الگوهای مختلف کسب درآمد و محقق‌سازی سود به کمک صرافی بایننس

یکی از راه‌های سود کردن در صرافی بایننس معاملات جفت ارزها می‌باشد و از سایر راه‌ها می‌توان به دعوت کردن از دوستان اشاره نمود، زیرا بایننس از معاملات افراد و اشخاص درصدی کمیسیون برای دعوت‌کننده واریز می‌نماید. این الگو یک روش موفق محسوب شده که در بازار فارکس و کارگزاری‌های آن نیز دیده می‌شود.

انتقال دارایی و عدم دسترسی به بایننس از جمله مشکلات معامله گران است.

جانشین کردن یک صرافی به‌جای بایننس یکی از دغدغه این روزهای معامله گران بوده و این صرافی دچار محدودیت‌هایی است. که بستر مهاجرت کاربران را به سایر صرافی‌ها فراهم می‌کند. جانشین خلف بایننس قطعاً کوینکس Coinex بوده و طبیعتاً در ادامه توضیحاتی در ارتباط با این صرافی برای شما ارائه می‌کنیم. البته پس از بازگو کردن محدودیت‌هایی که در بایننس وجود دارد.

ساخت حساب کاربری در صرافی کوینکس (CoinEx) که بهترین جایگزین بایننس است:

قسمتی از محدودیت‌های بایننس عدم کریپتو به کریپتو بودن معاملات است

از جمله خدمات بایننس برای کاربران ارائه جفت ارزهای دیجیتال توسط این صرافی می‌باشد. این جفت ارزها با تنوع زیاد و قابل‌دسترس در معاملات تبادل می‌شوند. به‌عنوان نمونه در خصوص خریدوفروش توکن‌های کریپتو مختلف در بایننس می‌توان به بعضی از جفت ارزهای شایع در بایننس اشاره کرد. که در صرافی موجود نیستند. کریپتو به کریپتو بودن صرافی از ویژگی‌های بایننس است. اما کریپتو به دلار از نمونه مبادلات جفت ارزهاست که در بایننس ارائه نمی‌شود.

معامله گران چنین محدودیتی را دوست ندارند زیرا تبدیل بیت‌کوین به‌عنوان یک ارز دیجیتال به دلار یکی از خواسته‌های مهم معامله گران می‌باشد. و این محدودیت در بایننس وجود دارد و این خلأ معامله‌گری را بروکرها و کارگزاری‌های دیگر به دست گرفته و برای معامله گران حل می‌کنند که باعث افزایش مرجعیت و محبوبیت بروکرها و کارگزاری‌های بازار فارکس نسبت به صرافی‌های ارز دیجیتال است. در نتیجه معامله گران در صرافی‌ها علاقه‌ای به معامله سایر ارزهای دیجیتال نشان نداده و اغلب بر روی ارزهای بزرگ و معروف مانند اتریوم و بیت‌کوین سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی می‌کنند. این سیاست‌ها محتاط بودن معامله گران و کاهش ریسک‌پذیری آن ها را نشان می‌دهد.

ناپایداری‌های امنیتی و حفاظتی برای معاملات و تبادلات ارز در صرافی بایننس

در سال 2019 وب‌سایت صرافی بایننس زیر حملات گسترده سایبری قرار گرفت و امنیت دارایی‌های معامله گران در این صرافی کاهش چشمگیری یافت. 40 میلیون دلار در تاریخ مذکور از صرافی برابر با 7000 بیت‌کوین توسط هکرها سرقت شد و ضربه سنگینی را بر پیکره این صرافی از نظر مالی و فنی و اعتباری وارد کرد و موجب مهاجرت معکوس معامله گران گردید که آن ها را در پی یافتن جانشینی خلف برای این صرافی بسیج کرد. پس از چنین واقعه‌ای صرافی برای مدتی بسته بود و امکان معامله وجود نداشت.

اختصاص برخی جوایز برای ارائه نام سارقان اینترنتی توسط بایننس سیاستی بود. که از طرف این شرکت بعد از اتفاقات هکری سال 2019 مطرح شد. البته اعتبار بین‌المللی و زیاد صرافی موجب بازگشت معامله گران و راه‌اندازی مجدد تبادلات مالی در سطح صرافی شد. اما صرافی بایننس در بخش امنیت مرکز ثقل توجه سارقان اینترنتی و هکرها بوده و هست و خواهد بود. و یکی از دلایل آن اعتبار بلامنازع این صرافی در میان کاربران و حجم معاملات روزانه است.

در میان صرافی‌های مختلف بایننس در حجم معاملاتی روزانه، خود صاحب رکورد در این حوزه محسوب می‌شود. اما دیگر صرافی‌ها تا به این لحظه با چنین شیوه‌ای سرقت نشده‌اند. و از حملات هکری در امان بوده و امنیت خوبی را حفظ کرده‌اند. درعین‌حال اعتبار صرافی یکی از خطرات مهم در خصوص ریسک سپرده‌گذاری وجوه مالی کاربران در این زمینه محسوب می‌شود. که طبیعتاً با این اوصاف امنیت آن ها در خطر خواهد بود.

رهگیری ارزهای سرقت شده. به جنجالی از حواشی ها پیرامون عملکرد ضعیف صرافی بایننس در صدر اخبار جهانی بدل شده است. آن هم وقوع چنین حمله‌ای در سطح شبکه بلاک‌چین صورت‌گرفته و پیگیری این ارزهای سرقتی و نقدکردن آن که خود جرمی همچون پول‌شویی محسوب می‌شود. همچنان ادامه داشته و دارد.

تغییرات ریز در ارزش ارزهای دیجیتال و قرارگرفتن تحت هجمه‌های بازارگردان‌ها و ربات‌ها

دخالت‌های مصنوعی مالکین بزرگ ارزهای دیجیتال در روندهای طبیعی معاملات در بازار به سود خود و تغییر نرخ توکن‌ها در صرافی‌ها تحت تأثیر این معاملات به‌صورت هم‌جهت و همچنین به‌کارگیری ربات‌ها از دیگر نکات منفی در نرخ‌گذاری توکن‌ها محسوب می‌شود. این قبیل اعمال باعث بی‌اعتمادی مشتریان و افزایش شایعات و واردشدن خدشه به نام برند بایننس می‌شود.

 1. کاربران ایرانی و قوانین صد من یک غاز منفی طلب بایننس

بایننس از نخستین روزهای فعالیت مرزبندی خود را با ایرانیان و سایر کاربرانی که در کشورهای تحریم شده به دست ایالات متحده آمریکا بوده‌اند، نشان داده و در روزهای اخیر هم با ارسال پیام‌های تهدیدآمیز برای این دسته از کاربران رغبتی برای خوش‌رویی نشان نمی‌دهد. همچنین کاربرانی مثل ایرانی‌ها از دسترسی به فهرست کشورهای دارای احراز هویت و اثبات موجودیت هم در بایننس محروم‌اند. به‌عنوان نمونه یک نوع پیام از طرف بایننس در مثال زیر قرار داده شده است:

Apologies but we are unable to provide services to you as per our Terms of Use.

با ارسال این پیام توسط صرافی بایننس به کاربران عضو کشورهای تحت تحریم، دارایی آن ها مسدود نشده بود. و امکان برداشت توسط اشخاص همچنان پابرجا است. اما بایننس امکان مسدودسازی دارایی‌های کاربران کشورهایی همچون ایران و سوریه و کره شمالی و … را یک امکان قانونی یک‌طرفه و مشروع برای خود در نظر گرفته است. سرویس‌های بایننس در سایر کشورها فعال است. و برخی از کاربران ایرانی با درنظرگرفتن ریسک مسدودسازی دارایی‌های خود بازهم با کمک برخی وی‌پی‌ان‌ها و پنهان‌کاری‌های موجود سعی می‌کنند. به فعالیت خود در صرافی ادامه می‌دهند.

خدمات صرافی بایننس به حدی برای برخی از کاربران جذاب است که آن ها حتی حاضر به پنهان‌سازی هویت خود بوده و همچنان به معامله در این صرافی ادامه می‌دهند. درعین‌حال برخی احتمالات و مسدودسازی ها و ترفندهای شناسایی هویت کاربران ایرانی به‌صورت پیش‌دستانه توسط بایننس قابل‌پیش‌بینی است. یکی از جانشینان خوب صرافی بایننس، کوینکس می‌باشد. برخی از کاربران ایرانی به‌سرعت در حال جایگزین‌کردن این صرافی با بایننس به‌عنوان یک مأمن معاملاتی در فعالیت‌های اقتصادی آینده خود می‌باشند.

معرفی کامل صرافی کوینکس (CoinEx) بهترین جایگزین بایننس

در شهر هنگ‌کنگ در میانه سال 2017 افتتاح صرافی کوینکس توسط بانگ هیپو مؤسس این صرافی رخ داد. در طی این سال‌ها این صرافی درحال‌توسعه و پیشرفت روبه‌جلو بوده و از ارز دیجیتال بیت‌کوین کش (BCH) به‌عنوان ارز پایه در معاملات بهره می‌برد.

ساخت حساب کاربری در صرافی کوینکس

عدم معروفیت کوینکس و نبود خدمات و سرویس‌های کافی در قیاس با بایننس از جمله ضعف‌های این صرافی است. اما این صرافی همچنان بهترین جایگزین برای صرافی بایننس محسوب می‌شود. در نتیجه این اتفاقات علاقه ایرانیان برای کاهش ریسک مسدودسازی دارایی آن ها نشان از مهاجرت آن ها با شیب حداقلی به سمت کوینکس دارد. و ترک بایننس در دستور کار جدی این دسته از کاربران قرار گرفته است.

جانشین بایننس و برترین صرافی بعد از آن کوینکس است

علت برتر بودن کوینکس در جانشینی بایننس نسبت به سایر رقبا چیست؟

 1. کمترین کارمزد برای تبدیل پول در صرافی کوینکس به‌تناسب صرافی بایننس و همچنین نبود کارمزد برای واریز پول به کوینکس.
 2. کوینکس با داشتن یک بسته حمایتی VIP برای کاربران کارمزد تراکنش‌های معاملاتی را با ارائه و فروش این بسته به صفر می‌رساند در صورت نداشتن این بسته کارمزد معاملات در این صرافی کمتر از نصف کارمزد معاملات صرافی بایننس می‌باشد.
 3. خدمات‌دهی سریع از ویژگی‌های مثبت کوینکس می‌باشد.

4.امکان ماینینگ و استخراج رمزارزها در اپلیکیشن و وب‌سایت کوینکس از دیگر مزایای این صرافی می‌باشد.

 1. خدمات‌دهی و سرویس‌دهی این صرافی به ایرانیان از بابت مشکلات تحریمی ایالات متحده علیه ایران هیچ مشکلی ندارد.
 2. کوینکس تیم سیاست‌گذاری شفاف و روراست دارد: معایب بایننس مانند وجود نهنگ‌ها و ربات‌ها در صرافی کوینکس برای نرخ‌گذاری به چشم نمی‌خورد. حذف برخی از ارزها توسط تیم مدیریتی صرافی بایننس مانند BTCSV یکی از اشتباهات بزرگ این صرافی بوده که خاطره بدی را از این صرافی برای کاربران به یادگار گذاشته است. درصورتی‌که در صرافی کوینکس ازاین‌دست اقدامات خبری نیست.
 3. حملات هکری شامل حال کوینکس نبوده و نیست زیرا امنیت در این صرافی به میزان رضایت‌بخش و حتی بیشتر از نیاز کاربران می‌باشد. پروتکل‌های امنیتی قوی و قابل‌اجرا در بایننس ریسک سرمایه‌گذاری و اعتماد به این صرافی را برای کاربران به صفر رسانده است.

اقتضاء ورود به کوینکس و نرمش مناسب این صرافی در برابر بایننس به‌عنوان یک جانشین بحق

حفظ امنیت دارایی‌ها در عین وجود داشتن عادت به معامله در بایننس باتوجه‌به تجربه کاربری خیلی خوب و قوی در این صرافی می‌بایست در دستور کار مهاجرتی کاربران باشد. زیرا کوینکس هم تا حدودی می‌تواند نیازهای معاملاتی معامله گران را برطرف سازد.

ریسک باقی‌ماندن در بایننس ارزش به خطر انداختن دارایی‌هایتان را ندارد و مهاجرت به کوینکس از به وقوع پیوستن چنین اتفاقاتی جلوگیری می‌کند. درعین‌حال پس از انجام چند معامله به رابط کاربری کوینکس علاقه‌مند خواهید شد. زیرا این شرایط ممکن است تا حدی رضایت‌بخش هم باشد.

کوینکس برترین صرافی و مقصد بعدی کاربران ایرانی

انعطاف‌پذیری از مهم‌ترین خواسته‌های هر معامله‌گری می‌باشد. مخصوصاً معامله گران و تریدرهای ارزهای دیجیتال و دنیای کریپتو. انطباق با واقعیت‌ها و پذیرفتن آن ها و نرمش ملایم نسبت به مشکلات از ویژگی‌های تریدرهای کریپتوکارنسی بایستی باشد. باتوجه‌به ریسک بالای سرمایه‌گذاری. در ارزهای دیجیتال این محیط به‌هیچ‌وجه مأمن خوبی برای افراد کم‌ریسک و کم‌ظرفیت نیست. و ورود به این بازار یعنی روبرو شدن با انواع نوسانات عجیب‌وغریب و تحمل سود و ضررهای هنگفت. تصمیمات از پیش تعیین نشده دارایی‌های شما را با خطر جدی نابودی روبرو خواهد کرد. و خسارات جبران‌ناپذیری بر روی دارای مالی خود خواهید دید.

جمع‌بندی:

 • محیطی مناسب در خصوص تبدیل دارایی‌های اینترنتی (دیجیتال) به یکدیگر می‌باشد که البته این فرایند به‌وسیله جفت ارزها معاملاتی دیجیتالی صورت می‌پذیرد. مبادله دارایی‌های دیجیتال با سایرین در این بازار در میان ارزهای دیجیتال شکل می‌گیرد و در اختیار مشتری قرار دارد. همچون سایر بسترهای معاملاتی امکان تبادل جفت ارزهای دیجیتال در آن ها برقرار است.
 • نظارت در صرافی‌های متمرکز بر دارایی مشتریان صورت می‌پذیرد که اغلب صرافی‌ها جزء صرافی‌های متمرکز می‌باشند. عدم احراز مجوزهای قانونی توسط صرافی‌هایی که مسئولیت وجوه مشتریان را برعهده دارند یک خلأ قانونی محسوب شده و نتیجه آن ناامن بودن سرمایه‌گذاری در این نوع از صرافی‌ها است. برای سپرده‌گذاری در این صرافی‌ها بایستی تحقیقات کافی و اعتباری انجام شود.

معرفی کامل صرافی بایننس (Binance)

در سال 2017 مردی به نام جانگ پنگ ژائو که یک میلیاردر ارز دیجیتالی محسوب می‌شود صرافی بایننس را بنا نهاد.

ساخت حساب کاربری در بایننس

بالاترین تراکنش‌ها در طی روز در صرافی بایننس ثبت می‌گردد و یکی از مهم‌ترین صرافی‌ها بدل شده است که می‌توان از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان نام برد.

 • بایننس دارای کمترین کارمزد در ارتباط با بخش کریپتوی خود می‌باشد.

سرویس‌های مختلف معاملاتی که امکانات متنوعی در بایننس ایجاد می‌کند

 • شاخص‌های معاملاتی و تبادلات آینده
 • اپلیکیشن تخصصی و کریپتوکارنسی و والت (کیف پول)
 • درآمد پرسود در طی سال
 • سایر الگوهای مختلف کسب درآمد و محقق کردن سود به کمک صرافی بایننس

معرفی کامل صرافی کوینکس (CoinEx)

در شهر هنگ‌کنگ در میانه سال 2017 افتتاح صرافی کوینکس توسط بانگ هیپو مؤسس این صرافی رخ داد. در طی این سال‌ها این صرافی درحال‌توسعه و پیشرفت روبه‌جلو بوده و از ارز دیجیتال بیت‌کوین کش (BCH) به‌عنوان ارز پایه در معاملات بهره می‌برد.

 • ساخت حساب کاربری در صرافی کوینکس
  • قسمتی از محدودیت‌های بایننس عدم کریپتو به کریپتو بودن معاملات است
  • نگرانی حفظ امنیت در صرافی بایننس
 • علت برتر بودن کوینکس در جانشینی بایننس نسبت به سایر رقبا چیست؟
  • کمتر بودن کارمزد
  • بسته حمایتی VIP
  • خدمات پرسرعت
  • استخراج و ماینینگ
  • سرویس‌دهی بدون تحریم
  • شفافیت در سیاست‌گذاری
  • امنیت بالا
 • اقتضاء ورود به کوینکس و نرمش مناسب این صرافی در برابر بایننس
 • کوینکس برترین صرافی و مقصد بعدی کاربران ایرانی

منبع: coinex.com

Search
Generic filters

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 20,214.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,146.28
tether
Tether (USDT) $ 0.999919
solana
Solana (SOL) $ 35.61
cardano
Cardano (ADA) $ 0.464891
xrp
XRP (XRP) $ 0.326221
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 7.00
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.069071
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.74
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.69