ثبت نام در upland

معرفی و آموزش بازی آپلند (Upland) + ثبت نام و ورود به آن ❤️

برای معرفی بازی آپلند Upland می‌توان گفت که در جهان امروز با گسترش اینترنت، شاهد تغییرات و تحولات عظیم در زندگی جوامع بشری هستیم. متاورس به عنوان یک محیط یا دنیای مجازی شناخته می‌شود که پلی میان جهان فیزیکی و زندگی دیجیتال و نسل جدید اینترنت است. 

در حال حاضر متاورس در پلتفرم‌های مختلف توسط توسعه‌دهندگان طراحی شده که بازی آپلند UPLAND یکی از آن‌ها محسوب می‌شود. بازی واقعیت مجازی آپلند یک پلتفرم دیجیتالی می‌باشد که در دنیای مجازی متاورس (جهان فراتر) فعالیت دارد.

 در این بازی امکان خرید و فروش و معاملات دارایی‌های دیجیتال برای کاربران ایجاد شده است که تیم توسعه‌دهنده آن تاکید دارد که این بازی بهمرور پیشرفته‌تر خواهد شد و امکانات متنوعی به آن افزوده خواهد شد.

اگر از علاقه‌مندان به فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا هستید و چنانچه به فعالیت در فضای مجازی آپلند تمایل دارید، توصیه می‌کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید تا اطلاعات کامل و جامعی در ارتباط با بازی آپلند در اختیارتان قرار دهیم.

برای دیدن دیکر بازی های بلاکچینی کلیک کن!

بازی آپلند Upland چیست؟

با پیشرفت فناوری بلاک چین و کریپتوکارنسی، شاهد همه‌گیر شدن اینترنت نسل سوم وب و فضای مجازی متاورس در سرتاسر دنیا هستیم. در این میان آپلند به عنوان یک پلتفرم دیجیتال طراحی شده است که در دنیای مجازی متاورس فعالیت دارد.

 بازی آپلند Upland در حقیقت یک متاورس فعال است که محیط بازی منطبق بر موقعیت جغرافیایی نقشه زمین بوده که با قابلیت ارز داخلی UPX، امکان خرید و فروش و معاملات دارایی‌های دیجیتال برای کاربران فراهم شده است. این پلتفرم وظیفه برقراری ارتباط میان مالکیت دارایی‌های NFT با آدرس‌های واقعی را برعهده دارد. 

در حال حاضر وب‌سایت بازی آپلند با پلتفرمی به نام «‌Tilia Pay‌« فعالیت خود را آغاز کرده تا کاربران بتوانند معاملات اقلام داخلی بازی علی‌الخصوص زمین‌ها را با قیمت دلار آمریکا و از طریق کیف پی پال انجام دهند. به‌طور کلی بازی آپلند Upland یک بازی واقعیت مجازی است که مبنای آن بر پایه بلاک چین بنا شده و روزبه روز در حال توسعه می‌باشد. 

نحوه ورود به بازی آپلند Upland

برای فعالیت در بازی آپلند به دانلود و نصب کیف پول رمزنگاری نیازی نخواهد بود و علاقه‌مندان، می‌توانند به راحتی به سایت آپلند مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند. 

کاربران پس از تکمیل مشخصات و ثبت‌نام در آپلند، به عنوان بازدیدکننده، 4500 UPX رایگان دریافت می‌کنند که در دنیای UPLAND هر 1000 UPX معادل 1 دلار است. در آغاز فعالیت این پلتفرم، امکان یافتن زمین‌های ارزان و خرید با مبلغ 4500 UPX وجود داشت اما در حال حاضر پیدا کردن زمین با قیمت کم بسیار سخت شده است. 

هر بازیکن متاورس آپلند دارای یک سطح وضعیتی است که با توجه به ارزش خالص دارایی تعیین می‌شود و دسترسی به فعالیت‌های خاصی را در بازی تعریف می‌کند. ارزش خالص یک بازیکن شامل ارزش دارایی‌هایی است که بازیکن در اختیار دارد و UPX حاصل از اجاره املاک در ارزش خالص محاسبه نمی‌شود. 

انواع سطوح وضعیت بازیکن در آپلند

در بازی آپلند Upland، انواع سطوح وضعیت به شرح زیر هستند: 

 • بازدیدکننده Visitor
 • آپلندر Uplander
 • حرفه‌ای PRO
 • کارگردان Director 
 • اجرایی  Executive
بازدید‌کننده Visitor 

بازیکنان جدید با ارزش خالص 0 تا 9999 UPX به عنوان بازدیدکننده شناخته می‌شوند. در این سطح بازیکن باید هر 7 روز یک بار وارد سیستم شود و ویزا خود را تمدید کند؛ در غیر اینصورت کلیه UPX بازیکن به استخر جامعه بازمی‌گردد و کلیه ویژگی‌های حساب بازیکن از بین خواهد رفت.

آپلندر Uplander 

چنانچه ارزش دارایی‌های یک بازیکن به رقمی حدود 10000 UPX برسد، وضعیت آپلندر فعال می‌شود. این سطح وضعیتی بسیار مهمی است؛ زیرا پس از آن حساب بازیکن دائمی می‌شود. بازیکن با آپلندر شدن، به بازار دسترسی پیدا کرده و می‌تواند املاک خود را به سایر بازیکنان بفروشد.

حرفه‌ای  PRO

زمانی‌که یک بازیکن به ارزش خالص برابر با 100000 UPX برسد، سطح وضعیتی وی به Pro Status تغییر خواهد کرد که در این حالت به مجموعه‌ای از کاوشگرهای انحصاری بلوک دسترسی پیدا می‌کنند. در این سطح امکان فروش NFTها به سایر بازیکنان وجود دارد.

کارگردان Director 

این سطح وضعیتی برای بازیکنانی با ارزش دارایی خالص حداقل 1000000 UPX فعال می‌شود. در این سطح امکان درخواست کاوشگر بلوک در تالار شهر وجود دارد و کاوشگر، می‌تواند بلاک فردی خود را از سایرین جدا کند. 

اجرایی  Executive

افراد با به دست آوردن دارایی در حدود 10 میلیون UPX به وضعیت اجرایی تغییر سطح می‌دهند. بازیکنان در این سطح، یک شی سه بعدی سفارشی دریافت می‌کنند که به ویژگی‌های آن‌ها افزوده خواهد شد.   

خرید و فروش زمین در بازی آپلند Upland

در بازی آپلند، خرید زمین مجازی پس از ثبت‌نام و ورود به سایت امکان‌پذیر خواهد بود. بازیکن برای خرید یک زمین در بازی متاورس آپلند باید در کمترین حالت 6000 UPX داشته باشد. قابل ذکر است که در صورتی‌که شهر جدید در بازی آپلند آزاد شود، می‌توان خرید زمین را با 4500 UPX انجام داد. 

فرایند خرید زمین در آپلند با استفاده از زمین‌های FSA که به رنگ طوسی هستند، امکان‌پذیر خواهد بود. معامله زمین در آپلند به دو صورت  UPX (ارز NFT بازی) و USD (دلار آمریکا)  انجام می‌شود که هر یک از این واحدها در حساب بلاک چین بازیکن ذخیره خواهند شد. 

خرید زمین در زمان مشخص مانند زمان آزادسازی شهر که توسط اخبار متاورس اعلام می‌شود، می‌تواند در کمتر از یک ساعت به سود 3 الی 10 برابری از افزایش قیمت زمین منجر شود.  

انواع املاک در بازی آپلند

در نقشه بازی آپلند Upland، زمین‌های بازی به رنگ‌های مختلف وجود دارند که مفهوم 5 رنگ اصلی زمین‌های بازی به شرح زیر است:

 • رنگ سبز روشن: زمین‌هایی که صاحبی ندارند و کاربران قادر خواهند بود که به سادگی این املاک را خریداری کنند.
 • رنگ سبز تیره: زمین‌هایی که در گذشته مالک داشته‌اند اما در حال حاضر صاحبی ندارند و در معرض فروش قرار گرفته‌اند.
 • رنگ آبی روشن: زمین‌هایی که مالک دارند و برای فروش قرار داده نشده‌اند اما کاربران، می‌توانند برای خرید به مالکین پیشنهاد دهند.
 • رنگ آبی تیره: زمین‌هایی که کاربران در آن‌ها مشغول بازی هستند.
 • رنگ طوسی: زمین‌هایی که در حال حاضر تیم توسعه بازی به فرم رسمی در دسترس عموم قرار نداده است.  

ورود و ثبت نام در بازی آپلند Upland

بازی آپلند به عنوان پلتفرم واقعیت مجازی، امکان معامله املاک را برای کاربران فراهم کرده است تا به کسب سود بپردازند. مراحل ورود و ثبت نام در بازی آپلند به صورت زیر است:

 • دانلود و نصب بازی پلتفرمUPLAND   از طریق وب سایت Google Play یا  App Store و ورود به متاورس وب یا پلتفرم اندرویدی و IOS
 • تکمیل مشخصات فردی (تعیین نام کاربری‌(username) ، ایمیل فعال و یک رمز قوی)
 • ایجاد آواتار و Block Explorer پس از اولین ورود
 • و در نهایت شروع فعالیت در بازی Upland 
Search
Generic filters
بدون دیدگاه
بازی آپلند
امتیاز دهید

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,491.29
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,876.49
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 41.19
cardano
Cardano (ADA) $ 0.538835
xrp
XRP (XRP) $ 0.378091
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.51
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.081210
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 25.76
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000015
litecoin
Litecoin (LTC) $ 61.23