آینده کریپتوکارنسی

آینده کریپتوکارنسی در سال 2021 و 2022 چگونه است؟

اگر شما از علاقه‌مندان حوزه کریپتوکارنسی هستید یا قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارید به طور قطع می‌خواهید بدانید که آینده کریپتوکارنسی به چه صورت است. باید بگوییم که در رابطه با آینده رمز ارزها نمی‌توان هیچ پیش بینی صد در صدی انجام داد، اما با کسب دانش و آگاهی در این زمینه و آنالیز عملکرد رمز ارزها و بازارهای معامله‌ی آنها می‌توان تحلیل‌هایی انجام داد که رمز ارز پرسود شناسایی شود و معامله در آن با سود دهی همراه باشد.

معاملات ارزهای دیجیتال

معامله ارزهای دیجیتال که این روزها بسیار بیشتر از گذشته انجام می‌شود و سرمایه گذاری روی آنها به شدت افزایش یافته است، در یک بستر گسترده به نام بلاکچین صورت می‌گیرد و واحدهای سرمایه گذاری روی آن با نام توکن شناخته می‌شوند. معاملات ارزهای دیجیتال از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ چرا که همانطور که از نام آنها مشخص است رمزگذاری‌های بسیار سخت و پیچیده‌ای دارند که نفوذ به آنها یا بازگشایی رمز آنها را بسیار سخت و حتی غیر ممکن می‌کند. همین امنیت بالا و غیر قابل نفوذ بودن ارزهای دیجیتال را می‌توان یکی از علت‌های محبوبیت و ارزش بالای آنها دانست.

آینده کریپتو کارنسی درسطح جهانی

چیزی که امروز ما شاهد آن هستیم و برای ما مشهود است سودآوری ارزهای دیجیتال در بلند مدت است؛ یعنی بیشتر ارزهای دیجیتال از زمان شروع  فعالیت تاکنون رشد چشمگیری داشته‌اند و روند موفقیت آمیزی را طی کرده‌اند و به احتمال در آینده هم به همین صورت خواهد بود. در این بین بیت کوین از میزان معامله و رشد بیشتری برخوردار بوده است.

آینده کریپتو کارنسی درایران

در کشور ایران نبود قانون تصویب شده‌ای در رابطه با رمز ارزها، پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال را بسیار سخت‌تر می‌کند؛ چرا که هنوز به طور قطع مشخص نیست که می‌توان روی این رمز ارزها سرمایه گذاری کرد یا خیر؟ حتی احتمال اینکه برای چنین معاملاتی ممنوعیت ایجاد شود هم وجود دارد. پس ابتدا لازم به مشخص کردن قانون کلی در رابطه با معاملات رمز ارزها است، بعد از آن در رابطه با آینده کریپتوکارنسی در ایران هم می‌توان پیش بینی‌های احتمالی را انجام داد.

رمز روزهای آینده دار و پرسود در سال 2021 و 2022

ارز دیجیتال بیت کوین و همچنین اتریوم را می‌توان جزو بهترین رمز ارزها که آینده روشنی هم دارند در سال 2021 دانست. البته به غیر از بیت کوین واتریوم ارزهای دیجیتال دیگری هم هستند که روند صعودی و رشد خوبی داشته‌اند.

برای رمزارزهایی که در سال 2022  میتوانند آینده خوبی را داشته باشند هم پیش بینی‌هایی انجام شده و در همین راستا چند ارز دیجیتال هم نام برده شده است که عبارتند از :

 

  • اتم (Atom)
  • کاسموس (Cosmos)
  • تزوس (Tezos)
  • چین لینک (Chain Link)
  • وی چین (VeChina)

خرید چه رمزارزهایی پیشنهاد می‌شود؟

زمانی که قصد خرید رمز ارز داشتید، بی‌گدار به آب نزنید و با تحلیل و آنالیز کلی رمز ارزها این کار را انجام دهید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که رمزارزهای شناخته شده، یعنی آنهایی که به نسبت بقیه ارزهای دیجیتال بیشتر معامله می‌شوند، می‌توانند سود دهی بیشتری هم داشته باشند.

رمزارز های پرسود

رمز ارزهایی که در ادامه اشاره می‌کنیم جزو ارزهای سود ده هستند و حتی می‌توانند جزو رمزارهای موفق در آینده کریپتوکارنسی هم باشند. از جمله:

  • بیت کوین
  • بت
  • لایت کوین
  • اتریوم
Search
Generic filters
بدون دیدگاه
کریپتوکارنسی
امتیاز دهید

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,408.52
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,329.13
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 33.09
cardano
Cardano (ADA) $ 0.434629
xrp
XRP (XRP) $ 0.476747
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.31
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.061752
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.27
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
terra-luna
Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.000300
litecoin
Litecoin (LTC) $ 53.50