کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال (کسب سود آسان)

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟ در این مقاله به معرفی بهترین سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال تا به امروز میپردازیم ( امروزه بازار ارزهای دیجیتال بسیار داغ و پرطرفدار شده و اکثر مردم به فکر خرید و فروش در این بازار هستند. اما همه افراد علم و تجربه کافی برای خرید و فروش ندارند و باید از علم دیگران استفاده کنند. در حال حاضر گروه و کانا‌ل‌های تلگرامی بسیاری در این رابطه راه‌اندازی شده است. اگر شما هم قصد استفاده از سیگنال های معتبر و رایگان را دارید به صفحه سیگنال رایگان ارز دیجیتال تیم کریپتواکسیر سر بزنید..

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

هما‌نطور که گفته شد این روزها بازار ارزدیجیتال بسیار رونق گرفته و همه به فکر ترید در این بازار افتاده‌اند.  برخی افراد از تجربه و علم کافی برخوردارند و می‌توانند به راحتی در این بازار فعالیت کنند. اما برخی هیچ تجربه و علمی در این خصوص ندارند و به راهنما نیاز دارند.

همانطور که می‌دانید، وارد شدن به بازار رمز ارزها بدون دانش و اطلاعات اولیه و گرفتن سیگنال، می‌تواند ضررهای زیادی را به شما تحمیل کند؛ به همین دلیل باید به دنبال منبعی مطمئن برای گرفتن سیگنال باشید تا بتوانید تریدهای خوب و پرسودی را انجام دهید.

یکی از راه‌های مفید برای حل این مشکل کمک گرفتن از افراد با تجربه و تحلیل‌گر است. گروه و کانال‌های بسیار زیادی برای این منظور ایجاد شده‌اند که می‌توانید در آن‌ها عضو شوید. اما باید توجه داشته باشید هر کانالی معتبر نیست و ممکن با اطلاعات غلط آن‌ها متضرر شوید.

برای اینکه بتوانید سیگنال برای ترید یا معامله ارزهای دیجیتال را به دست بیاورید و معاملات پر سودی انجام دهید در این مقاله به معرفی بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام خواهیم پرداخت.

در این کانال‌های تلگرامی خدماتی همچون ارائه سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال، تحلیل ارزهای دیجیتال و حتی آموزش ترید و تحلیل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از این خدمات به خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود بپردازید. برخی کانال‌ها به صورت رایگان سیگنال‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که اکثر آن‌ها غیر مطمئن هستند. باید به دنبال کانالی باشید که معتبر باشد و گزارشات لحظه‌ای از سیگنال‌هایش را در اختیار اعضا قرار دهد.

برترین کانال تلگرام سیگنال دهی بایننس وبایننس فیوچرز

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

خرید و فروش ارز دیجیتالی همچون بیت کوین یا سایر کوین و آلت کوین‌ها نیازمند تجریه و قدرت تجزیه و تحلیل است. اینکه شما وقت و علم لازم برای این کار را نداشته باشید بسیار طبیعی است و راه حل دارد. همان‌گونه که در ابتدای مقاله نیز عنوان شد افراد متخصصی وجود دارند که می‌توانند دراین رابطه به شما کمک کنند. در این کانال و گروه‌ها اطلاعات بسیاری زیادی در اختیار شما قرار داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید. اما اگر باز هم برای این کار زمان ندارید می‌توانید تنها از سیگنال‌های این کانال‌ها استفاده کنید.

با توجه به پر تعداد بودن این کانال‌ها پیدا کردن و انتخاب کانالی معتبر و قابل اعتماد کمی سخت است. اگر اشتباه انتخاب کنید و با استفاده از سیگنا‌ل‌های این کانال‌ها خرید و فروش کنید قطعا متضرر حواهید شد. در صورت ضرر هیچ کس مسئولیت این ضرر را بر عهده نخواهد گرفت و مقصر خود شما خواهید بود. لذا باید ابتدا ویژگی‌های بهترین کانال تلگرام سیگنال‌دهی ارز دیجیتال را بدانید و سپس مناسب‌ترین آ‌ن‌ها را انتخاب کنید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های کانال تلگرامی معتبر و مناسب به شرح زیر است :

  • کانال‌ها باید دارای بخش سوابق باشند و سوابق سیگنال‌ها با درصد سوددهی قابل مشاهده باشد.
  • سوددهی سیگنال‌های خرید و فروش باید شامل درصدهای بالا و بیشتر از ۸۰ درصد در ماه باشند.
  • آموزش‌های کاربردی برای کاربران ارائه شود برای مثال؛ تحلیل تکنیکال و فاندامنتال.
  • اخبار مهم و اطلاعات مرتبط با ارزهای دیجیتال به صورت مداوم و بروز در اختیار اعضا قرار داده شود.
  • سیگنال‌ها فقط مربوط به یک نوع کوین مثل بیت کوین نباشند بلکه شامل سایر کوین و آلت کوین‌ها نیز باشد.
  • روزانه انواع پست‌های آموزشی درقالب متن و فیلم در رابطه با تحلیل روند قیمتی و شناخت بازار در کانال قرارگیرد.
  • اطلاع رسانی در رابطه با افزایش و کاهش قیمت‌ها به طور دقیق در کانال انجام شود.
  • ارائه سیگنال‌ها به هر دو روش اصلی تحلیل باشد و این تحلیل‌ها سریع و آنلاین در اختیار عضوها قرار گیرد.
  • آنالیز و تحلیل‌های صورت گرفته توسط تیم تحلیل‌گر در اختیار اعضا قرار گیرد.
  • دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته باشد. به طوری که این تیم پشتیبان، پاسخگوی تمام سوالات تریدران در رابطه با بازار باشند.

معایب و مزایای بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال

در واقع بهترین کانال‌ها و گروه‌های تگلرامی ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال باید تمام ویژگی‌های بالا را داشته باشند. به‌جرات می‌توان گفت بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال تیم کریپتو اکسیر یکی از بهترین کانال‌های ایرانی در این زمینه است. این کانال ویژگی‌هایی که یک کانال سیگنال‌دهی معتبر و مناسب باید داشته باشد را به طور تمام و کمال دارد. سیگنال‌های تیم ما با استفاده از دو روش اصلی تحلیل یعنی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال انجام می‌شود. سپس نتیجه این تحلیل و سیگنال را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با آگاهی کامل ترید کنید.

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال  تیم کریپتو اکسیر سال‌ها در زمینه ارائه تحلیل و بررسی روند قیمتی بازار ارز دیجیتال فعالیت کرده است. سپس با توجه به موفقیت‌های روز افزون خود به ارائه سیگنال‌ خرید و فروش ارز دیجیتال نیز پرداخته است. این تیم با داشتن کادری از تحلیل‌گران باتجربه و حرفه‌ای تاکنون بیش از ۱۰ هزار سیگنال موفق را در اختیار کاربران خود قرار داده است. این سیگنال‌ها با دقت بالای ۹۰درصد آنالیز شده و معرفی می‌شوند تا خریدی پرسود را برای شما رقم بزنند.

سیگنال‌های این تیم براساس تحلیل‌های فوق حرفه‌ای و با استفاده از برترین و به‌روزترین سیستم‌های معاملاتی جهان ارائه می‌شوند. یکی دیگر از خدمات این کانال بررسی اخبار و تحلیل فاندامنتال و گزارشات خبری در این حوزه است. این نکات و ویژگی‌ها باعث شده این کانال جز بهترین‌ها باشد و هر روزه به تعداد کاربران آن اضافه شود.

قوی ترین کانال تلگرام سیگنال

بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام:

ارائه سیگنال ارزهای دیجیتال و تحلیل رمز ارزها که در کانال‌های ارائه دهنده سیگنال قرار می‌گیرند، توسط مدیران ماهر و کاربلد انجام می‌شود. از این رو تا حد زیادی قابل اعتماد هستند.

برخی از این کانال‌های به صورت رایگان سیگنال می‌دهند و برخی دیگر نیز با خرید اشتراک این خدمت را ارائه خواهند کرد.

البته توجه داشته باشید که هر کانالی برای سیگنال گرفتن مناسب نیست و تحلیل اکثر این کانال‌ها به دلیل وارد نبودن، درست نخواهد بود؛ به همین دلیل، شما باید به دنبال یک کانال تلگرام معتبر برای گرفتن سیگنال های کریپتوکارنسی باشید. از جمله کانال‌های معتبر عبارتند از:

کانال تلگرام سیگنال پامپ

در این کانال، تمام تحلیل‌ها و آنالیزها توسط ربات‌های هوشمند انجام می‌شوند و سپس به انتشار در می‌آیند. برخی از این آنالیزها و رمز ارزهای معرفی شده برای ترید، دارای ریسک زیادی هستند که به اعضای کانال اطلاع داده خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های مثبت این کانال که آن را از اکثر کانال‌های تلگرامی متمایز می‌کند، ارائه سیگنال‌های VIP به صورت کاملا رایگان خواهد بود. هدف مدیران این کانال از ارائه سیگنال‌های وی آی پی به صورت رایگان، سود بیشتر اعضا می‌باشد.

هر چند روز یک بار هم در این کانال مسابقاتی با جوایز ویژه برگزار می‌شود که برنده خوش شانس می‌تواند به جوایز دست پیدا کند. برخی از کانال‌های تلگرامی برای جذب ممبر بیشتر، مسابقات را به صورت یک چالش برگزار می‌کنند.

این کانال در رتبه‌های بالای لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار می‌گیرد. سابقه نسبتا خوب و وجود مدیران با تجربه، این کانال را به یکی از قدرتمندترین کانال‌های تلگرامی تبدیل کرده است.

کانال تلگرام کریپتو اکسیر

کانال تلگرامی تیم کریپتو اکسیر یکی از این کانال‌های معتبر و دقیق است که با ۳سال سابقه کار جز بهترین‌هاست. با عضویت در این کانال می‌توانید از سیگنال‌های تحلیل شده و صحیح این تیم استفاده کنید. همچنین می‌توانید سوابق سیگنال‌ها را چک کنید تا با خیالی آسوده‌تر به این تیم اعتماد کنید. در کنار استفاده از سیگنال‌ها می‌توانید از آموزش‌ها و تحلیل‌های تیم کریپتو اکسیر نیز استفاده کنید. در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته می‌شود.

تمام تحلیل‌های انجام شده در این کانال، توسط افراد کاربلد و با تجربه انجام می‌شود که همین امر احتمال هر گونه خطایی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

این کانال را هم می‌توان در لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار داد. رضایت اعضای کانال کریپتو اکسیر از خدمات هم مصداقی برای آن است.

برای خرید اشتراک سیگنال پرسود کلیک کنید

کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال رایگان

مگا کریپتو

Mega Crypto World یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سیگنال‌های بایننس و سایر سیگنال‌ها به طور کلی، یک برند شناخته شده است. برخلاف بعضی از کانال‌ها، این کانال تلگرامی سیگنال‌های زیادی را برای طرفداران ارائه نمی‌دهد. این کانال فقط زمانی سیگنال ارسال می‌کند که فرصت خوبی را ببیند. به همین دلیل احتمال سود شما از سیگنال‌های کانال مگا کریپتو بسیار بالاست.

با این حال، برخی از سیگنال‌های آن‌ها شامل توقف ضرر نمی‌شوند، بنابراین اگر سیگنال ارسال شده توسط آن‌ها نشان نمی‌دهد که هدف برداشت سود تا ۵ ماه به پایان رسیده است، نباید خیلی تعجب کنید. این روش استفاده نکردن از استاپ لس چیزی نیست که ما توصیه کنیم و باید بر تصمیم فرد در هنگام تصمیم گیری برای پیوستن به این گروه تأثیر بگذارد.

برای خرید سیگنال‌های این کانال تلگرام شما باید به صورت دلاری مبلغی را پرداخت کنید. اما از آنجا که ریال ارزش بسیار کمتری در برابر دلار دارد، شما باید هزینه زیادی را برای خرید سیگنال‌های این کانال بکنید. به همین دلیل اگر در خارج از ایران ساکن نیستید به دنبال خرید سیگنال از این کانال تلگرامی نباشید.

با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به این کانال بپیوندید:

مگا کریپتو

کانال تلگرامی بایننس ترکیه

شاید یکی از ارائه دهندگان با کیفیت پایین‌تر سیگنال‌های ارز دیجیتال کانال تلگرامی بایننس ترکیه است. کانال تلگرامی  تنها بر ارائه سیگنال‌های بایننس متمرکز شده است. آن‌ها تجزیه و تحلیل فنی که سیگنال‌ها یا اخبار را تأیید کند تا اعضای خود را به روز نگه دارد، ارائه نمی‌کنند. آن‌ها وب سایتی دارند که در آن کاربران می‌توانند وارد سیستم شوند و سیگنال‌های خود را مدیریت کنند، یکی از قابلیت‌هایی که ممکن است برای برخی افراد جذاب باشد.

با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به این کانال بپیوندید:

بایننس ترکیه

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

کریپتو کلاسیک

کانال تلگرامی کریپتو کلاسیک علاوه بر ارائه سیگنال‌ها برای Binance و Coinbase PRO، تجزیه و تحلیل تکنیکی را نیز ارائه می‌کند که صرفاً روی بیت کوین متمرکز است. از آنجایی که بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است.

آلت کوین‌ها نیز از قیمت این ارز دیجیتال قدرتمند پیروی می‌کنند و قیمت بیت کوین بر روی قیمت آلت کوین‌ها تاثیر دارند. بنابراین، Crypto Classics الگوی معاملاتی بیت کوین را درک می‌کند و از آن برای اطلاع‌رسانی سیگنال‌هایی که در مورد آلت کوین‌ها ارائه می‌دهد استفاده می‌کند.

با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به این کانال بپیوندید:

کریپتو کلاسیک

کریپتو نوتز

Crypto Notes یک کانال تلگرامی برای هندی‌هاست و سیگنال‌های خود را برای کشور هند قرار می‌دهد. اگرچه تنها یک محقق و صادر کننده توکن وجود دارد، اما می‌توانید ببینید که Crypto Notes از سطح تفسیری که هر توکن ارائه می‌دهد، سطح بسیار بالایی را دارد. همچنین یک کانال یوتیوب Crypto Notes وجود دارد که مطالب آموزشی مربوط به تجارت و همچنین دانش عمومی رمزارز را ارائه می‌دهد.

همانطور که قبلا ذکر شد، این کانال به زبان هندی ساخته شده است، پس اگر نمی‌توانید زبان را بفهمید، ممکن است کمی به سختی بیفتید. اما از آنجا که ابزارهایی مانند گوگل ترانسلیت وجود دارند، شما می‌توانید به هر زبانی که خواستید آموزش ببینید.

با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به این کانال بپیوندید:

کریپتو نوتز

بایننس پریمیوم

سیگنال‌های بایننس پریمیوم فقط سیگنال‌های معاملاتی را برای تجارت در صرافی ارز دیجیتال Binance ارائه می‌دهد. آن‌ها همچنین اطلاعات مربوط به شاخص‌های تحلیل تکنیکال مانند RSI، MACD و EMA را هنگام توجیه یک سیگنال ارائه می‌دهند. به همین دلیل این کانال تلگرامی از نظر سطح سیگنال‌هایی که ارائه می‌دهد نسبت به سایت‌های دیگر در سطح بالاتری قرار دارد. هر سیگنال داده شده حاوی اطلاعاتی مانند درصد بازده احتمالی و درصد ریسکی است که می‌توان از معامله به دست آورد.

البته ناگفته نماند که تهیه سیگنال‌های این کانال هم هزینه بسیار زیادی خواهد داشت. چون سیگنال‌های این کانال به دلار فروخته می‌شوند.

با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به این کانال بپیوندید:

بایننس پریمیوم

 

کانال تلگرام JUPITER ACADEMY

کانال تلگرام JUPITER ACADEMY هم یکی از کامل‌ترین و البته بهترین کانال‌های ارائه دهنده سیگنال کریپتوکارنسی محسوب می‌شود که می‌‌توانید از خدمات آن بهره بگیرید.

تحلیل بازار در این کانال با دقت بسیار انجام می‌شود و به همین دلیل، اکثر تحلیل‌ها درست و دقیق خواهند بود. اگر بتوانید از سیگنال‌های رایگان روزانه‌ای که در این کانال قرار داده می‌شود برای ترید استفاده نمایید، به سود نسبتا خوبی دست خواهید یافت.

این کانال اخبارهای مربوط به کریپتوکارنسی‌ها را هم منتشر می‌کند که می‌تواند بر روی خرید و فروش‌هایتان تاثیر گذار باشد.

همچنین پشتیبانی 24 ساعته نیز جزو پوئن‌های مثبت کانال JUPITER ACADEMY است که امکان مشاوره و دستیابی به پاسخ سوال‌هایتان را برای شما به ارمغان می‌آورد.

همچنین مدیران این کانال برای انجام پروسه‌ی احراز هویت در صرافی‌های بین المللی، هزینه بسیار مناسبی دریافت می‌کنند. پس اگر با مشکل احراز هویت در صرافی‌های بین المللی مواجه هستید، می‌توانید به کمک این کانال مشکل را حل نمایید.

البته توجه داشته باشید که فقط این سه کانال در لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار نمی‌گیرند؛ در واقع کانال‌های زیادی هستند که سیگنال‌های خوب ارائه می‌دهند و شما با سرچ کردن می‌توانید آنها را بیابید.

کانال سیگنال دهی بایننس

کانال Verified Crypto Traders

کانال تلگرامی Verified Crypto Traders یکی از برترین ارائه دهندگان سیگنال‌های رایگان ارز دیجیتال است. این کانال، بیشتر به علت مقالات و راهنمایی‌های کاملی که در موضوعاتی مثل تحلیل‌های فنی مختلف و همچنین مدیریت ریسک به کاربران خود ارائه می‌دهد، شناخته می‌شود.

این کانال، سیگنال‌های معاملاتی کوتاه مدت و بلند مدت را ارائه می‌دهد و علاوه بر اینها، عرضه اولیه ICO را هم به کاربرانش اطلاع رسانی می‌کند. این یعنی عملا شما با عضویت در این کانال، هم سیگنال دریافت می‌کنید، هم آموزش‌هایی را به صورت رایگان در اختیار دارید و هم اخبار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد!

البته علاوه بر این ویژگی‌های مثبت، تنها مشکل آنها این است که پشتیبانی نسبتا کندی دارند و پاسخ دادن به سوالات شما، ممکن است چند روز به طول بیانجامد.

کانال Learn 2 Trade

کانال Learn 2 Trade یکی از سریعترین کانال‌های ارائه دهنده سیگنال‌های پرسود کریپتو کارنسی در شبکه تلگرام است. تعداد کسانی که از خدمات این کانال استفاده می‌کنند، بالغ بر 20000 هزار نفر است که این به خودی خود، اعتبار بالای این کانال را نشان می‌دهد.

سیگنال‌هایی که این کانال ارائه می‌دهد، تنوع بسیار بالایی دارند و شامل سیگنال‌های خرید، فروش، خروج و ورود هستند. البته این کانال، اخبار مختلف و مهم کریپتو کارنسی را به سرعت در کانال خود منتشر می‌کند و به صورت روزانه، تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال را منتشر می‌کند.

کانال تلگرامی Learn 2 Trade، حداکثر 5 سیگنال را در روز قرار می‌دهد که عدد بالایی محسوب می‌شود. البته این مورد علاوه بر اینکه یک مزیت به شمار می‌رود، اما باعث می‌شود که برخی از محتواهای کانال، دیده نشوند.

کانال Alt Signals

اگر به تجارت خودکار که با استفاده از ربات‌های ترید انجام می‌شود، علاقه دارید، پس می‌توانید از کانال تلگرامی آلت سیگنال استفاده کنید. این کانال، سیگنال‌های پرسودی را منتشر می‌کند و از سال 2017، به صورت مداوم در حال فعالیت است.

کانال  Alt Signals بیشتر از 50 هزار عضو دارد که نشان از اعتبار بسیار بالای آن است. از سال 2017 تا پایان سال 2021، بیشتر از 3700 سیگنال ارز دیجیتال در این کانال منتشر شده و نرخ نگهداری متوسط 75 درصد را از خود برجای گذاشته است.

این کانال، درصد زیادی از سیگنال‌هایش را به ارزهای دیجیتال مشهور مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل و دیگر ارزهای معتبر اختصاص داده است. آنها یک صفحه اختصاصی در سرویس Binance Futures دارند که گزارش عملکردی هرکدام از پلن‌های اشتراکی خود را منتشر می‌کنند.

Coin Code Cap

کانال تلگرامی CoinCodeCap یکی از محبوبترین کانال‌های تلگرامی ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال است که آمار بسیار مثتب و خوبی را از خود به جای گذاشته است. 

یکی از مواردی که باعث شده تعداد زیادی کاربر در این کانال عضو شوند، این است که مدیران این کانال دقت زیادی برای پیدا کردن یک سیگنال مناسب به خرج می‌دهند و همچنین موارد آموزشی مختلفی شمال راهنما، چک لیست و مقالات آموزشی و موارد دیگری منتشر می‌کنند. 

تحلیلگران پشت این کانال، الگوریتم پیشرفته‌ای را طراحی کرده‌اند که می‌تواند بهترین سیگنال‌ها را تشخیص و منتشر کند؛ اما همان طور که گفتم به دلیل دقت و سختگیری زیاد مدیران کانال CoinCodeCap، تا زمانی که یکی از این سیگنال‌ها توسط یکی از آنها تایید نشود، الگوریتم اجازه انتشار آن در کانال تلگرامی را ندارد. 

اما از معایبی که این کانال دارد، این است که تنها چند سال از تاسیس آن می‌گذرذ و برخی از کاربران ترجیح می‌دهند در کانال‌هایی که قدیمی‌تر هستند، عضو شوند. البته این موضوع به مرور زمان حل خواهد شد. 

WolfxSignals

یکی از بهترین و صادق‌ترین کانال‌های سیگنال‌دهی تلگرام، کانال WolfxSiagnal است که به صورت پیوسته و از سال 2017 در حال فعالیت است. این کانال در زمینه سیگنال ارز دیجیتال و همچنین بازار فارکس فعالیت می‌کند. 

ویژگی اصلی که باعث تمایز این کانال نسبت به دیگر کانال‌های معرفی شده در این لیست می‌شود، این است که آنها برای اینکه کاربر از صحت محتواهای ارسالی در کانال VIP مطمئن شوند، به آنها اجازه می‌دهند بین 5 تا 10 دقیقه به صورت کاملا رایگان در کانال VIP عضو شوند و صحت محتواهای ارسال شده را بسنجند. 

البته آنها یک گروه رایگان نیز دارند که بالغ بر 50000 عضو دارد. آنها در این کانال محتواهایی کاملا استاندارد و آموزشی منتشر می‌کنند. علاوه بر مواد آموزشی، آنها به صورت هفتگی 2 سیگنال ارز دیجیتال و 2 سیگنال بازار فارکس را در کانال رایگان خود منتشر می‌کنند. از نظر دقت، این سیگنال‌ها کیفیت نسبتا بالایی دارند و می‌توانید بای کسب سود، روی استفاده از آنها حساب باز کنید. 

پشتیبانی بسیار سریع و فوق العاده، یکی دیگر از موارد مثبت این کانال است. زمانی که شما با پشتیبانی سریع و بی تاخیر مواجه شوید، احساس و دید بسیار خوبی نسبت به کانال مدنظر پیدا می‌کنید. 

مدیران این گروه اسپانیایی هستند؛ اما خدمات سیگنال ارز دیجیتالشان را به افراد زیادی شامل بیشتر از 90 ملیت مختلف ارائه می‌دهند. این میزان تنوع ملیت برای یک کانل تلگرامی فوق العاده است! البته لازم نیست نگران باشید؛ زیرا محتواهای ارسالی در هر دو کانال به زبان انگلیسی هستند! 

بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام چه ویژگی‌هایی دارند؟

همانطور که می‌دانید، اولین فاکتوری که می‌توان با آن سطح یک کانال ارائه دهنده سیگنال در تلگرام را تعیین کرد، سابقه آن است؛ یک کانال خوب ارائه دهنده سیگنال باید تجربه و سابقه بالایی داشته باشد.

بهترین کانال‌های ارائه دهنده سیگنال کریپتوکارنسی باید درصد سوددهی نسبتا بالایی داشته باشند؛ به طور میانگین در طول یک ماه باید بالای 70 الی 80 درصد سود برای اعضایشان به ارمغان بیاورند.

در کانال‌های معتبر ارائه دهنده سیگنال باید آموزش‌های مناسب و کاربردی برای ترید کردن رمز ارزها به کاربران ارائه شود. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال دو آموزش مهم و کاربردی برای تحلیل و ترید کردن هستند.

کانال‌هایی که سیگنال‌های کریپتوکارنسی را ارائه می‌دهند، باید دارای پشتیبانی قوی و ترجیحا 24 ساعته باشند. در این صورت در هر زمان از شبانه روز می‌توانید پاسخ سوالات مربوط به خرید و فروش رمز ارزها را دریافت کنید.

سنجش کیفیت کانال های تلگرامی ارز دیجیتال

برخی کانال‌های تلگرامی تحلیل و آنالیز مربوط به رمز ارزها را در اختیار اعضایشان قرار نمی‌دهند؛ یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند موجب افزایش سطح کیفی کانال ارائه دهنده سیگنال شود، منتشر کردن تحلیل و آنالیز‌های مربوط به رمز ارزها است.

سیگنال‌هایی که در کانال‌ها ارائه می‌شوند نباید فقط مربوط به یک رمز ارز (برای مثال بیت کوین) باشند، بلکه باید سیگنال‌های دیگر رمزارزها را نیز پوشش دهند.

وجود ویژگی‌های ذکر شده در یک کانال باعث می‌شود تا آن کانال در لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار بگیرد.

به اعتبار، سابقه و آمار کانالی که از آن سیگنال دریافت می‌کنید، توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ این سه فاکتور را می‌توان از عوامل اصلی برای تعیین کردن سطح یک کانال ارائه دهنده سیگنال‌های کریپتوکارنسی دانست.

جمع بندی

تمام کسانی که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال دارند باید در این رابطه تجربه داشته باشند و بتوانند تحلیل کنند. اگر کسی زمان و توانایی تحلیل و بررسی بازار ارز دیجیتال را ندارد باید دنبال راه‌حلی برای این موضوع باشد. سایت، گروه و کانال‌های مختلفی برای ارائه تحلیل و سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال در حال فعالیت می‌باشند. شما باید بهترین و معتبرترین کانال در این رابطه را انتحاب کنید و با استفاده از سیگنال‌های آن خرید کنید. این کار باعث افزایش میزان سوددهی شما و به حداقل رساندن ضرر و زیان دارایی‌هایتان می‌شود. در این مقاله سعی شد ویژگی‌های بهترین کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال شرح داده شود. امیدواریم با توجه به نکات گفته شده بتوانید با انتخابی درست به سودهای بالای ۸۰ درصد در تریدهای خود برسید.

Search
Generic filters
22 دیدگاه
مقالات ارز دیجیتال
5/5 - (7 امتیاز)

پست های مرتبط

22 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,409.01
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,329.63
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 33.03
cardano
Cardano (ADA) $ 0.434531
xrp
XRP (XRP) $ 0.475129
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.31
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.061434
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.28
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
terra-luna
Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.000293
litecoin
Litecoin (LTC) $ 53.40