بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال | کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال | سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال (کسب سود آسان)

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟ در این مقاله به معرفی بهترین سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال تا به امروز میپردازیم ( امروزه بازار ارزهای دیجیتال بسیار داغ و پرطرفدار شده و اکثر مردم به فکر خرید و فروش در این بازار هستند. اما همه افراد علم و تجربه کافی برای خرید و فروش ندارند و باید از علم دیگران استفاده کنند. در حال حاضر گروه و کانا‌ل‌های تلگرامی بسیاری در این رابطه راه‌اندازی شده است. اگر شما هم قصد استفاده از سیگنال های معتبر و رایگان را دارید به صفحه سیگنال رایگان ارز دیجیتال تیم کریپتواکسیر سر بزنید..

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

هما‌نطور که گفته شد این روزها بازار ارزدیجیتال بسیار رونق گرفته و همه به فکر ترید در این بازار افتاده‌اند.  برخی افراد از تجربه و علم کافی برخوردارند و می‌توانند به راحتی در این بازار فعالیت کنند. اما برخی هیچ تجربه و علمی در این خصوص ندارند و به راهنما نیاز دارند.

همانطور که می‌دانید، وارد شدن به بازار رمز ارزها بدون دانش و اطلاعات اولیه و گرفتن سیگنال، می‌تواند ضررهای زیادی را به شما تحمیل کند؛ به همین دلیل باید به دنبال منبعی مطمئن برای گرفتن سیگنال باشید تا بتوانید تریدهای خوب و پرسودی را انجام دهید.

یکی از راه‌های مفید برای حل این مشکل کمک گرفتن از افراد با تجربه و تحلیل‌گر است. گروه و کانال‌های بسیار زیادی برای این منظور ایجاد شده‌اند که می‌توانید در آن‌ها عضو شوید. اما باید توجه داشته باشید هر کانالی معتبر نیست و ممکن با اطلاعات غلط آن‌ها متضرر شوید.

برای اینکه بتوانید سیگنال برای ترید یا معامله ارزهای دیجیتال را به دست بیاورید و معاملات پر سودی انجام دهید در این مقاله به معرفی بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام خواهیم پرداخت.

در این کانال‌های تلگرامی خدماتی همچون ارائه سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال، تحلیل ارزهای دیجیتال و حتی آموزش ترید و تحلیل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از این خدمات به خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود بپردازید. برخی کانال‌ها به صورت رایگان سیگنال‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که اکثر آن‌ها غیر مطمئن هستند. باید به دنبال کانالی باشید که معتبر باشد و گزارشات لحظه‌ای از سیگنال‌هایش را در اختیار اعضا قرار دهد.

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

خرید و فروش ارز دیجیتالی همچون بیت کوین یا سایر کوین و آلت کوین‌ها نیازمند تجریه و قدرت تجزیه و تحلیل است. اینکه شما وقت و علم لازم برای این کار را نداشته باشید بسیار طبیعی است و راه حل دارد. همان‌گونه که در ابتدای مقاله نیز عنوان شد افراد متخصصی وجود دارند که می‌توانند دراین رابطه به شما کمک کنند. در این کانال و گروه‌ها اطلاعات بسیاری زیادی در اختیار شما قرار داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید. اما اگر باز هم برای این کار زمان ندارید می‌توانید تنها از سیگنال‌های این کانال‌ها استفاده کنید.

با توجه به پر تعداد بودن این کانال‌ها پیدا کردن و انتخاب کانالی معتبر و قابل اعتماد کمی سخت است. اگر اشتباه انتخاب کنید و با استفاده از سیگنا‌ل‌های این کانال‌ها خرید و فروش کنید قطعا متضرر حواهید شد. در صورت ضرر هیچ کس مسئولیت این ضرر را بر عهده نخواهد گرفت و مقصر خود شما خواهید بود. لذا باید ابتدا ویژگی‌های بهترین کانال تلگرام سیگنال‌دهی ارز دیجیتال را بدانید و سپس مناسب‌ترین آ‌ن‌ها را انتخاب کنید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های کانال تلگرامی معتبر و مناسب به شرح زیر است :

  • کانال‌ها باید دارای بخش سوابق باشند و سوابق سیگنال‌ها با درصد سوددهی قابل مشاهده باشد.
  • سوددهی سیگنال‌های خرید و فروش باید شامل درصدهای بالا و بیشتر از ۸۰ درصد در ماه باشند.
  • آموزش‌های کاربردی برای کاربران ارائه شود برای مثال؛ تحلیل تکنیکال و فاندامنتال.
  • اخبار مهم و اطلاعات مرتبط با ارزهای دیجیتال به صورت مداوم و بروز در اختیار اعضا قرار داده شود.
  • سیگنال‌ها فقط مربوط به یک نوع کوین مثل بیت کوین نباشند بلکه شامل سایر کوین و آلت کوین‌ها نیز باشد.
  • روزانه انواع پست‌های آموزشی درقالب متن و فیلم در رابطه با تحلیل روند قیمتی و شناخت بازار در کانال قرارگیرد.
  • اطلاع رسانی در رابطه با افزایش و کاهش قیمت‌ها به طور دقیق در کانال انجام شود.
  • ارائه سیگنال‌ها به هر دو روش اصلی تحلیل باشد و این تحلیل‌ها سریع و آنلاین در اختیار عضوها قرار گیرد.
  • آنالیز و تحلیل‌های صورت گرفته توسط تیم تحلیل‌گر در اختیار اعضا قرار گیرد.
  • دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته باشد. به طوری که این تیم پشتیبان، پاسخگوی تمام سوالات تریدران در رابطه با بازار باشند.

معایت و مزایای بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال

در واقع بهترین کانال‌ها و گروه‌های تگلرامی ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال باید تمام ویژگی‌های بالا را داشته باشند. به‌جرات می‌توان گفت بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال تیم کریپتو اکسیر یکی از بهترین کانال‌های ایرانی در این زمینه است. این کانال ویژگی‌هایی که یک کانال سیگنال‌دهی معتبر و مناسب باید داشته باشد را به طور تمام و کمال دارد. سیگنال‌های تیم ما با استفاده از دو روش اصلی تحلیل یعنی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال انجام می‌شود. سپس نتیجه این تحلیل و سیگنال را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با آگاهی کامل ترید کنید.

بهترین کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال  تیم کریپتو اکسیر سال‌ها در زمینه ارائه تحلیل و بررسی روند قیمتی بازار ارز دیجیتال فعالیت کرده است. سپس با توجه به موفقیت‌های روز افزون خود به ارائه سیگنال‌ خرید و فروش ارز دیجیتال نیز پرداخته است. این تیم با داشتن کادری از تحلیل‌گران باتجربه و حرفه‌ای تاکنون بیش از ۱۰ هزار سیگنال موفق را در اختیار کاربران خود قرار داده است. این سیگنال‌ها با دقت بالای ۹۰درصد آنالیز شده و معرفی می‌شوند تا خریدی پرسود را برای شما رقم بزنند.

سیگنال‌های این تیم براساس تحلیل‌های فوق حرفه‌ای و با استفاده از برترین و به‌روزترین سیستم‌های معاملاتی جهان ارائه می‌شوند. یکی دیگر از خدمات این کانال بررسی اخبار و تحلیل فاندامنتال و گزارشات خبری در این حوزه است. این نکات و ویژگی‌ها باعث شده این کانال جز بهترین‌ها باشد و هر روزه به تعداد کاربران آن اضافه شود.

بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام:

ارائه سیگنال ارزهای دیجیتال و تحلیل رمز ارزها که در کانال‌های ارائه دهنده سیگنال قرار می‌گیرند، توسط مدیران ماهر و کاربلد انجام می‌شود. از این رو تا حد زیادی قابل اعتماد هستند.

برخی از این کانال‌های به صورت رایگان سیگنال می‌دهند و برخی دیگر نیز با خرید اشتراک این خدمت را ارائه خواهند کرد.

البته توجه داشته باشید که هر کانالی برای سیگنال گرفتن مناسب نیست و تحلیل اکثر این کانال‌ها به دلیل وارد نبودن، درست نخواهد بود؛ به همین دلیل، شما باید به دنبال یک کانال تلگرام معتبر برای گرفتن سیگنال های کریپتوکارنسی باشید. از جمله کانال‌های معتبر عبارتند از:

کانال تلگرام سیگنال پامپ

در این کانال، تمام تحلیل‌ها و آنالیزها توسط ربات‌های هوشمند انجام می‌شوند و سپس به انتشار در می‌آیند. برخی از این آنالیزها و رمز ارزهای معرفی شده برای ترید، دارای ریسک زیادی هستند که به اعضای کانال اطلاع داده خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های مثبت این کانال که آن را از اکثر کانال‌های تلگرامی متمایز می‌کند، ارائه سیگنال‌های VIP به صورت کاملا رایگان خواهد بود. هدف مدیران این کانال از ارائه سیگنال‌های وی آی پی به صورت رایگان، سود بیشتر اعضا می‌باشد.

هر چند روز یک بار هم در این کانال مسابقاتی با جوایز ویژه برگزار می‌شود که برنده خوش شانس می‌تواند به جوایز دست پیدا کند. برخی از کانال‌های تلگرامی برای جذب ممبر بیشتر، مسابقات را به صورت یک چالش برگزار می‌کنند.

این کانال در رتبه‌های بالای لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار می‌گیرد. سابقه نسبتا خوب و وجود مدیران با تجربه، این کانال را به یکی از قدرتمندترین کانال‌های تلگرامی تبدیل کرده است.

کانال تلگرام Crypto Exir

کانال تلگرامی تیم کریپتو اکسیر یکی از این کانال‌های معتبر و دقیق است که با ۳سال سابقه کار جز بهترین‌هاست. با عضویت در این کانال می‌توانید از سیگنال‌های تحلیل شده و صحیح این تیم استفاده کنید. همچنین می‌توانید سوابق سیگنال‌ها را چک کنید تا با خیالی آسوده‌تر به این تیم اعتماد کنید. در کنار استفاده از سیگنال‌ها می‌توانید از آموزش‌ها و تحلیل‌های تیم کریپتو اکسیر نیز استفاده کنید. در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته می‌شود.

تمام تحلیل‌های انجام شده در این کانال، توسط افراد کاربلد و با تجربه انجام می‌شود که همین امر احتمال هر گونه خطایی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

این کانال را هم می‌توان در لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار داد. رضایت اعضای کانال کریپتو اکسیر از خدمات هم مصداقی برای آن است.

 

کانال تلگرام JUPITER ACADEMY

کانال تلگرام JUPITER ACADEMY هم یکی از کامل‌ترین و البته بهترین کانال‌های ارائه دهنده سیگنال کریپتوکارنسی محسوب می‌شود که می‌‌توانید از خدمات آن بهره بگیرید.

تحلیل بازار در این کانال با دقت بسیار انجام می‌شود و به همین دلیل، اکثر تحلیل‌ها درست و دقیق خواهند بود. اگر بتوانید از سیگنال‌های رایگان روزانه‌ای که در این کانال قرار داده می‌شود برای ترید استفاده نمایید، به سود نسبتا خوبی دست خواهید یافت.

این کانال اخبارهای مربوط به کریپتوکارنسی‌ها را هم منتشر می‌کند که می‌تواند بر روی خرید و فروش‌هایتان تاثیر گذار باشد.

همچنین پشتیبانی 24 ساعته نیز جزو پوئن‌های مثبت کانال JUPITER ACADEMY است که امکان مشاوره و دستیابی به پاسخ سوال‌هایتان را برای شما به ارمغان می‌آورد.

همچنین مدیران این کانال برای انجام پروسه‌ی احراز هویت در صرافی‌های بین المللی، هزینه بسیار مناسبی دریافت می‌کنند. پس اگر با مشکل احراز هویت در صرافی‌های بین المللی مواجه هستید، می‌توانید به کمک این کانال مشکل را حل نمایید.

البته توجه داشته باشید که فقط این سه کانال در لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار نمی‌گیرند؛ در واقع کانال‌های زیادی هستند که سیگنال‌های خوب ارائه می‌دهند و شما با سرچ کردن می‌توانید آنها را بیابید.

بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام چه ویژگی‌هایی دارند؟

همانطور که می‌دانید، اولین فاکتوری که می‌توان با آن سطح یک کانال ارائه دهنده سیگنال در تلگرام را تعیین کرد، سابقه آن است؛ یک کانال خوب ارائه دهنده سیگنال باید تجربه و سابقه بالایی داشته باشد.

بهترین کانال‌های ارائه دهنده سیگنال کریپتوکارنسی باید درصد سوددهی نسبتا بالایی داشته باشند؛ به طور میانگین در طول یک ماه باید بالای 70 الی 80 درصد سود برای اعضایشان به ارمغان بیاورند.

در کانال‌های معتبر ارائه دهنده سیگنال باید آموزش‌های مناسب و کاربردی برای ترید کردن رمز ارزها به کاربران ارائه شود. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال دو آموزش مهم و کاربردی برای تحلیل و ترید کردن هستند.

کانال‌هایی که سیگنال‌های کریپتوکارنسی را ارائه می‌دهند، باید دارای پشتیبانی قوی و ترجیحا 24 ساعته باشند. در این صورت در هر زمان از شبانه روز می‌توانید پاسخ سوالات مربوط به خرید و فروش رمز ارزها را دریافت کنید.

برخی کانال‌های تلگرامی تحلیل و آنالیز مربوط به رمز ارزها را در اختیار اعضایشان قرار نمی‌دهند؛ یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند موجب افزایش سطح کیفی کانال ارائه دهنده سیگنال شود، منتشر کردن تحلیل و آنالیز‌های مربوط به رمز ارزها است.

سیگنال‌هایی که در کانال‌ها ارائه می‌شوند نباید فقط مربوط به یک رمز ارز (برای مثال بیت کوین) باشند، بلکه باید سیگنال‌های دیگر رمزارزها را نیز پوشش دهند.

وجود ویژگی‌های ذکر شده در یک کانال باعث می‌شود تا آن کانال در لیست بهترین کانال های ارائه دهنده سیگنال های کریپتوکارنسی در تلگرام قرار بگیرد.

به اعتبار، سابقه و آمار کانالی که از آن سیگنال دریافت می‌کنید، توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ این سه فاکتور را می‌توان از عوامل اصلی برای تعیین کردن سطح یک کانال ارائه دهنده سیگنال‌های کریپتوکارنسی دانست.

جمع بندی

تمام کسانی که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال دارند باید در این رابطه تجربه داشته باشند و بتوانند تحلیل کنند. اگر کسی زمان و توانایی تحلیل و بررسی بازار ارز دیجیتال را ندارد باید دنبال راه‌حلی برای این موضوع باشد. سایت، گروه و کانال‌های مختلفی برای ارائه تحلیل و سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال در حال فعالیت می‌باشند. شما باید بهترین و معتبرترین کانال در این رابطه را انتحاب کنید و با استفاده از سیگنال‌های آن خرید کنید. این کار باعث افزایش میزان سوددهی شما و به حداقل رساندن ضرر و زیان دارایی‌هایتان می‌شود. در این مقاله سعی شد ویژگی‌های بهترین کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال شرح داده شود. امیدواریم با توجه به نکات گفته شده بتوانید با انتخابی درست به سودهای بالای ۸۰ درصد در تریدهای خود برسید.

Search
Generic filters

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 49,141.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,161.40
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 565.35
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 191.42
cardano
Cardano (ADA) $ 1.35
xrp
XRP (XRP) $ 0.802360
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 0.998727
polkadot
Polkadot (DOT) $ 27.77
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.170570
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 88.17
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000036
terra-luna
Terra (LUNA) $ 70.31
litecoin
Litecoin (LTC) $ 154.30