بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال ۱۰ ارز سودآور

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا شما نیز به دنیال سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید؟ در این مقاله با معرفی تعدادی از بهترین ارزهای دیجیتال به شما کمک می‌کنیم سرمایه گذاری مطمئنی را تجربه کنید. ارز دیجیتال بیش از یک دهه است که به دنیای سرمایه گذاری وارد شده است. با اینکه مخالفان زیادی داشت اما بالاخره توانست در دل مردم جا باز کند. و به نحوی اعتماد مردم را جهت سرمایه گذاری مطمئن جلب کند.

جهش فوق العاده‌ ارز دیجیتال زمانی اتفاق افتاد که ویروس کرونا به جان مردم افتاد و بازارهای مالی دچار رکود شدند. در این زمان ارز دیجیتال نشان داد که می‌تواند سرمایه مردم را  نجات دهد. درسال 2021 ارزش آن به ۱.۵تریلیون دلار رسید و نشان داد نابودشدنی نیست و آماده رقابت باسایر بازارهای مالی است. درحال حاضر مردم بیشتر ارز دیجیتال بیت کوین را می‌شناسند و براین باورند که ورود به این بازار دیر شده است. بر کسی پوشیده نیست که سرمایه گذاری بر روی بیت کوین  به عنوان بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال محسوب میشود. اماباید بدانید که بیش از 800۰ارز دیجیتال درسراسر دنیا وجود دارد که هرکدام برای سرمایه‌گذاری آینده‌ای روشن را نوید می‌دهند.

حال که نگاه مردم به دنیای سرمایه گذاری تغییر کرده است و ارزهای دیجیتال از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند. هرکسی به دنبال شناخت بهترین ارز دیجیتال است که بتواند با سرمایه‌گذاری ایده‌آل در کوتاه مدت به سودهای بالا برسد. در نتیجه ما در این مقاله سعی داریم به معرفی چندی از بهترین ارزهای دیجتال‌ در سال‌های اخیر بپردازیم.

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

 

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال (خرید بیت کوین)

به جرات می‌توان گفت همه‌ ارزهای دیجیتال آمده‌اند تا با بیت کوین رقابت کنند. این ارز دیجیتال به تمام سرمایه گذاران ثابت کرده است می‌توانند با صبر کردن به سودهای کلان دست یابند. بیت کوین هم‌چنان یکه تاز بازار ارز دیجیتال است و همیشه به عنوان بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال معرفی میشود. محبوبیت بی‌نظیر بیت کوین، امنیت فوق‌العاده‌ آن و همچنین سرمایه گذاران فراوان از جوامع مختلف و…  باعث شده است. رقابت برای دیگر ارزهای دیجیتال دشوار شود.

درسال 2020 و 2021 مسترکارت، پی پل و ویزا اعلام کردند که قصددارند خدمات مربوط به بیت کوین را ارائه دهند. پس از این خبر حامیان آن به سرعت افزایش یافتند، تا جایی که شرکت تسلا ۱/۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری نمود. پس می‌توان نتیجه گرفت سیگنال خرید BTC یکی از بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال محسوب میشود. لذا اگر به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت هستید بدون شک ما به شما سیگنال خرید ارز دیحیتال بیت کوین را ارائه میدهیم.

بهترین ارزهای دیجیتال

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال (خرید اتریوم)

اتریوم اولین رمز ارز دیجیتال جایگزین بیت کوین است. اتریوم در سال 2014 با پیش فروش اتر شروع به کار کرد که با استقبال خوب مشتریان روبه رو شد. اتریوم یک پلتفرم بزرگ برای بهره مندی از بلاک چین و درست کردن فایل‌های ذخیره سازی غیرمتمرکز است. از این پلتفرم‌ها می‌توان برای کدگذاری، تمرکز زدایی، ایمن کردن خرید و فروش استفاده کرد. هدف ETH ایجاد مجموعه‌ای غیرمتمرکز از محصولات مالی است که هرکسی در هرجای جهان بتواند آزادانه به آن دسترسی داشته باشد.

طبق اخبار اتریوم قصد داد تحول بزرگی در خود ایجاد کند. که با این تحول ممکن است قیمت اتر جهش فوق العاده‌ای را تجربه کند. به همین دلیل سیگنال خرید اتریوم به عنوان بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال محسوب میشود چراکه به زودی اتریوم به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال این بازار تبدیل می‌شود. پس توصیه می‌کنیم اکنون که این امکان و فرصت وجود دارد اقدام به خرید اتریوم کنید.

بهترین ارزهای دیجیتال در بازار ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال لایت کوین (LTC)

لایت کوین یا نقره در برابر طلای بیت کوین، یکی از بهترین‌های بازار ارز دیجیتال است. که در سال 2011 شروع به کار کرد و در مسیر بیت کوین قدم برداشت. این ارز دیجیتال توسط چارلی لی طراحی شد. لایت کوین شبکه پرداخت جهانی منبع باز است که هیچ مرکزی آن را کنترل نمی‌کند. این ارز از بسیاری جهات مشابه بیت کوین است اما سرعت تولید بلاک چین آن سریع‌تر است. با شرایط خوب بیت کوین می‌توان آینده‌ای روشن برای رشد لایت کوین به‌عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرد.

ارز دیجیتال سودآور بایننس کوین (BNB)

این ارز با رکورد شکنی تاریخی خود که به بالای 100 دلار در سال 2020 رسید. توانست جایگاه مهمی در بین بهترین ارزهای دیجیتال به خود اختصاص دهد. درحال حاضر بزرگ‌ترین صرافی جهان مربوط به بایننس است که با موفقیت‌های روزافزون درحال پیشی گرفتن از رقبای خود است. این شرکت در زمینه استخر استخراج، استخر سهام‌ گذاری، پرداخت‌ها و… خود را گسترش داده است. و به بزرگ‌ترین شرکت دراین صنعت تبدیل شده ‌است.

ارز دیجیتال اصلی این شرکت BNB است که هر روز بر محبوبیت آن افزوده می‌شود. زیرا کاربرد BNB  از داخل صرافی بایننس و دریافت تخفیف در معاملات فراتر رفته است. و کارهایی از قبیل برنامه‌ سوزاندن کوین با هدف تنظیم بازار برای این شرکت را انجام می‌دهد.

در میان ارزهای دیجیتال صرافی می‌توان گفت که بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بایننس کوین است. اما اگر باوجود ویژگی‌هایی که برای بایننس کوین عنوان شد بازهم دچار تردید هستید می‌توانید روی توکن  Uniswap سرمایه‌گذاری کنید. زیرا در حال حاضر بزرگ‌ترین صرافی غیر متمرکز بازار ارز دیجیتال است.

بهترین ارز دیجیتال

ارز محبوب استلار (XLM) در بازار ارز دیجیتال

با وجود اینکه استلار رقیب اصلی ریپل است اما تقریبا ساز و کار مشابهی با یکدیگر دارند. ارز دیجیتال استلار تمرکز زدایی و اختیار عمل بیشتری برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد کرده است. XLMاین امکان را به‌وجود آورده است تا اشخاص، کسب‌وکارها و حتی دولت‌ها، سرمایه دیجیتالی ایجادکنند و آن را مدیریت نمایند.

موفقیت استلار وقتی دیده شد که کمیسیون بورس آمریکا SEX از شرکت ریپل شکایت کرد. و با حذف شدن  XRP قیمت استلار در عرض یک هفته به 190% افزایش یافت. این موضوع نگاه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد و باعث شد به فکر سرمایه‌گذاری در این شرکت باشند. با احتمال دادن پیروزی کمیسیون بورس آمریکا می‌توانیم آینده خیلی روشن‌تری برای استلار پیش بینی کنیم. در نتیجه طولی نخواهد کشید که این رمز ارز به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال دنیا تبدیل شود.

بهترین سیگنال خرید ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال (فایل کوین)

فایل کوین بزرگ‌ترین پروژه برای ذخیره سازی فایل‌ها روی بلاک چین‌ها است. فایل کوین این امکان را به افراد و کسب وکارها می‌دهد که داده‌های خود را به صورت غیرمتمرکز ذخیره‌سازی کنند. در این روش فایل کوین‌های اعتبارسنج یا ماینرها به سیستم فضای ذخیره‌ سازی ( هارد) اختصاص داده می‌شوند. تا آن‌ها کار ذخیره سازی را انجام دهند.

فایل کوین درسال 2017 وارد بازار ارز دیجیتال شد و باجذب 200میلیون دلار سرمایه جز رکورددارترین‌‌های تاریخ ارز دیجیتال شد. این روند موفقیت آمیز تا سال 2020 هم ادامه داشت و با راه اندازی شبکه اصلی فایل کوین، ارز دیجیتال شبکه فایل کوین افزایش پیدا کرد. اما این موفقیت دوام چندانی نداشت و فایل کوین با اتفاق غیر منتظره‌ای رو به رو شد. ماینرها فعالیت در این سیستم را منطقی نداستند و کناره‌گیری کردند درنتیجه  قیمت این ارز دیجیتال کاهش شدیدی پیدا کرد.

با این حال توسعه دهندگان این ارز در حال بررسی و بهبود بخشیدن به مشکلات فنی این پروژه هستند. کارشناسان حوزه ارز دیجیتال به آینده فایل کوین امیدوار هستند. زیرا آن‌ها معتقدند باتوجه به افزایش اهمیت ذخیره سازی غیرمتمرکز فایل، قیمت فعلی FILبسیار پایین‌تر از قیمت واقعی آن است.

راه‌های گزینش بهترین سیگنال خرید ارز دیجتال

به دلیل تنوع و فراوانی در تعداد رمز ارزهای دیجیتال برای استخراج یا سرمایه گذاری ، معمولا افراد کم تجربه در انتخاب خود دچار شک و سردرگمی می‌شوند. به همین دلیل در ادامه برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال نکاتی را ارائه می‌دهیم. هر سرمایه‌گذار درابتدا باید با پارامترهایی هم‌چون مارکت کپ، حجم درگردش، تعدادکل رمزارز ارائه شده و بلاک‌چین و… آشنا شود.

مارکت کپ: حاصل ضرب قیمت ارز مورد نظر در تعداد حجم در گردش آن در بازار ارز دیجیتال است.

حجم در گردش یا تعداد ارز عرضه شده در بازار: ارزش در گردش  و سهم آن ارز را در بازار نشان می‌دهد.

بلاک چین: کارکرد فنی یک سیستم از جمله الگوریتم، امنیت شبکه و.. را مشخص می‌کند.

حال که با این مفاهیم آشنا شدید بهتر است بدانید جهانی بودن یک ارز دیجیتال یعنی مقبولیت اکثر جوامع برای سرمایه‌گذاری، از فاکتورهای دیگری است که باید به آن توجه شود. زیرا اگر یک ارزدیجیتال بهترین راه برای سرمایه گذاری جهانی باشد افراد بیشتری در آن به داد وستد مشغول می‌شود. در نهایت سرمایه گذاری بیشتر، سود بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

سرمایه‌گذار بابررسی ویژگی‌های ذکرشده و مشخص کردن میزان سرمایه خود و هدفش از سرمایه‌گذاری، می‌تواند حدود۱۰ ارزدیجیتال را انتخاب کند. سپس با بررسی نمودار و عملکرد یک ساله هر یک از این ارزهای دیجیتال، یک یا چند عدد از بهترین ارزهای دیجیتال را به عنوان گزینه مناسب برای سرمایه گذاری انتخاب کند.

جمع بندی انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال در بازار 

بازار پیچیده رمز ارز با تکیه بر تحلیل، دانش و تجربه می‌تواند تاحدودی  قابل پیش بینی شود. قطعا اکثر مردم اسم بیت کوین را شنیده اند امروزه بیت کوین به عنوان  با ارزش‌ترین ارز دیجیتال شناخته می‌شود. ازجمله بهترین ارزهای دیجیتال می‌توان به بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بایننس کوین، استلار و فایل کوین اشاره کرد. به یاد داشته باشید برای ارزش دهی به ارزهای دیجیتال و قراردادن آن‌ها در رده بهترین ارزهای دیجیتال باید ویژگی‌های. هم‌چون محبوبیت عامه، امنیت فوق‌العاده و مهم‌ترین از همه سود دهی بالایی داشته باشند.

درپایان بایداین نکته را بیان کنیم سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال حتی اگر جز برترین‌ها باشد خالی از ریسک نیست. به همین خاطر هرگز همه دارایی خود را در این بازار سرمایه گذاری نکنید چون احتمال هر اتفاقی وجود دارد. قطعا ارزهای دیجیتال دیگری مانند دوج کوین، پولکادرات، کارنادو و… می‌توانستند در فهرست بهترین ارزهای دیجیتال باشند اما دراین مقاله فقط به چند مورد اشاره شد. فراموش نکنید وضعیت کلی بازار می‌تواند روی انتخاب‌های شما تاثیر بگذارد و سود و زیان شما را تعیین کند.

جهت عضویت در کانال تلگرام سیگنال دهی ارز دیجیتال رایگان ما با فیلترشکن روشن اینجا کلیک کنید.

 

Search
Generic filters

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,408.52
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,329.13
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 33.09
cardano
Cardano (ADA) $ 0.434629
xrp
XRP (XRP) $ 0.476747
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.31
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.061752
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.27
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
terra-luna
Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.000300
litecoin
Litecoin (LTC) $ 53.50