علت افت بیت کوین چیست؟

آیا زمان خرید بیت کوین رسیده است؟ ❤️ +قیمت لحظه ای

Bitcoin (BTC)
5.95%
$ 20,261.00
$ 1,205.53
⇣ 19,122.27
5 Jul
⇡ 20,319.00

مسائلی که در چند وقت اخیر دامن بیت کوین را گرفت، باعث شد تا این ارز دیجیتال کاهش قیمت پیدا کند. حالا که جو سمی دور و بر بیت کوین بعد از چند وقت دوباره آرام شده، برخی با این سوال مواجه شده‌اند که آیا خرید بیت کوین کاری منطقی به حساب می‌آید یا نه؟

با توجه به اهمیت این موضوع و همچنین مهم بودن سود و ضرر شما برای ما تصمیم گرفتیم تا مقاله‌ای را در وبسایت کریپتو اکسیر بنویسیم و این مبحث را به طور کامل خدمت شما توضیح دهیم. اگر قصد دارید تا درباره خرید یا عدم خرید بیت کوین تصمیم گیری کنید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

سخنان پیتر برانت درباره کاهش شدید بیت کوین

پیتر برانت، تاجر ارشد در توییت اخیر خود پیشنهاد کرد که زمان خرید بیت کوین فرا رسیده است. و از نظر بسیاری از تحلیلگران در بازار ارزهای دیجیتال، سودآورترین استراتژی برای بازار ارزهای دیجیتال زمانی است که روند نزولی را تجربه می‌کنند. وقتی قیمت رمز ارزها به شدت کاهش می‌یابد، باید آن‌ها را با قیمت‌های پایین خرید و بعد از افزایش قیمت فروخت.

بازار بیت کوین در حال حاضر حدود ۳۰۰۰۰ دلار در نوسان است و بسیاری از تحلیلگران معتقدند این افت می‌تواند بازگشتی به روند صعودی باشد. خریداران بزرگ زمانی خریدهای خود را انجام می‌دهند که بازار در ترس شدید باشد.

برانت همچنین از نمودار هفتگی استناد می‌کند که نشان می‌دهد بیت کوین نزولی است و از نظر او روند نزولی ادامه نخواهد داشت و در کوتاه مدت در صورت ورود خریداران به خط روند نزولی تشکیل شده، افزایش قابل توجهی خواهد داشت. در بازار خواهیم بود.

در این زمان هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. اما برای کسانی که به دنبال فرصتی برای ورود به بازار کریپتوکارنسی هستند، چنین شرایطی مانند دریافت سود بیشتر است و می‌توانند با خریدهای خود در آینده سرمایه‌گذاری کنند.

چرا بیت کوین سقوط کرد؟

سقوط ارز دیجیتال بیت کوین صرفا یک اصلاح بازار است!

به گفته تحلیلگران بازار، رکود برای بیت کوین یک اصلاح بازار و یک فرصت خرید است، اما برخی هستند که افت اخیر بیت کوین را افت ارز می‌دانند و در بلندمدت شاهد بازگشت به روند صعودی هستند.

اگر به نمودار قیمت بیت کوین نگاه کنید، فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد و یافتن بهترین ورودی بازار بسیار دشوار است. با این حال، این فواصل زمانی است که می‌تواند در نظر گرفته شود. حتی اگر شخصی بیت کوین را در بدترین زمان ممکن در گذشته خریداری کند و آن را به مدت ۴ سال نگه دارد، احتمالاً سود قابل توجهی از این بازار خواهد داشت.

آیا قیمت Bitcoin به صد هزار دلار می‌رسد؟

قیمت بیت کوین در ماه گذشته به حدی حرکت کرده است که پیش بینی‌ها برای آینده این ارز به میزان قابل توجهی تعدیل شده است و افراد کمی قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلاری را در سال ۲۰۲۲ پیش بینی می‌کنند. تاکنون تعداد قابل توجهی از تحلیلگران و موسسات مالی بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ دلار برای بیت کوین در سال ۲۰۲۲ پیش بینی کرده اند، اما اخیراً بسیاری اعداد زیر ۱۰۰۰۰۰ دلار را ذکر کرده اند.

تاثیر ماینینگ بر قیمت بیت کوین

به گزارش کریپتواکسیر، سختی استخراج بیت کوین هر بلاک  به طور خودکار تنظیم می‌شود. تنظیم سخت بودن استخراج به تعداد شرکت کنندگان در شبکه تفریق و قدرت ترکیبی آن‌ها بستگی دارد. این موضوع اخیراً بحث برانگیز شده است زیرا نرخ هش به دلیل تعطیلی ماینرهای چینی کاهش یافته است. با این حال، انتظار می‌رود با جابجایی ماینرهای چینی و از سرگیری فعالیت‌ها، نرخ هش افزایش یابد.

دیدگاه کاربران این است که منابع ماینینگ تاثیر بیشتری بر قیمت بیت کوین پس از تعدیل سختی استخراج دارند. با این حال، اینها تنها عوامل موثر بر قیمت بیت کوین در چرخه فعلی نیستند، بلکه هجوم نهنگ‌ها برای فروش، موجودی ارز و دارایی‌های سازمانی از طریق کاهش و بهبود چرخه فعلی هستند.

ماین کردن بیت کوین

آیا اکنون زمان خرید بیت کوین است؟

قیمت بیتکوین طی چند وقت اخیر به طور پیوسته در حال کاهش بوده و در کوتاه مدت به قیمت بیت کوین کاهش یافته است. هدف نزولی بیت کوین احتمالاً یک روند صعودی را نشان می‌دهد که در نمودار ورود ارز مشاهده می‌شود.

خرید بیت کوین در طول کاهش‌های قبلی سال ۲۰۲۱، افت ناگهانی در ماه مه ۲۰۲۱ و افت قیمت دو هفته پیش ثابت کرده است که بیت کوین‌ها در کوتاه مدت در طول زمان بازیابی سودآور هستند و قیمت پس از هر افت محدود می‌ماند. با توجه به نوسانات شبکه بیت کوین، فعالیت نهادی و با توجه به روند نمودار قیمت به دلیل کیف پول‌های بزرگ، طی سه هفته تکمیل می‌شود.

اما آیا این رویدادها نشان دهنده یک فرصت خرید هستند؟ این در واقع پرسودترین فرصت خرید برای خرده فروشان و سرمایه گذاران بزرگ نیست که انتظار دارند در ۶۰ تا ۹۰ روز سود به دست آورند، اما برای افرادی که به قصد نگهداری بلند مدت بیت کوین می‌خرند فرصت بسیار مناسبی است.

سخن آخر

در این مقاله از وبسایت کریپتو اکسیر سعی کردیم تا دلایلی را بررسی کنیم که به ما نشان می‌دهند که خرید بیت کوین برای ما سود خواهد داشت یا خیر. به نظر شما بیت کوین روند سعودی پیش خواهد گرفت؟ آیا خرید بیت کوین در این برهه زمانی کار درستی به حساب می‌آید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها برای ما ارسال نمایید 🙂

Search
Generic filters
بدون دیدگاه
بیت کوین
5/5 - (1 امتیاز)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 20,261.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,150.15
tether
Tether (USDT) $ 0.999464
solana
Solana (SOL) $ 35.64
cardano
Cardano (ADA) $ 0.465093
xrp
XRP (XRP) $ 0.326761
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 7.00
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.069204
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.80
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.60