ویدیوهای آموزش ارز دیجیتال صفر تا صد

آموزش رایگان ارز دیجیتال رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال!

با اساتید حرفه ای مجموعه کریپتو اکسیر ، حرفه ای به سمت بازار رمز ارز قدم بردار.

آموزش ارز دیجیتال مبتدی و گام به گام تمامی صرافی ها از ثبت نام و احراز هویت تا سودآوری.

تجزیه و تحلیل تمامی رمزارزها و هر آنچه شما بخواهید…

ویدیو آموزشی کریپتوکارنسی
Search
Generic filters

جدیدترین ویدیوها

سوالات متداول آموزش رمزارزها

همه ویدیوها

آموزش ارز دیجیتال رایگان

امروزه بازار ارزهای دیجیتال حسابی داغ است و مطمئناً در اینترنت بارها و بارها، با تبلیغ انواع و اقسام آموزش‌های ارز دیجیتال اعم از آموزش ارز دیجیتال صفر تا صد، آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و موارد این چنینی روبه رو شده‌اید.

حتی اگر یک فردی عادی هستید و هیچ اطلاعی در مورد ارزهای دیجیتال ندارید، حداقل هفته ای چندین بار عبارت«ارز دیجیتال» به گوشتان می‌خورد. مطمئناً خیلی دوست دارید بدانید که این ارز دیجیتال چیست که انقدر در مورد آن صحبت می‌شود. اگر چیز خوبی است و سود خوبی دارد، چطور من هم میتوانم وارد بازار رمزارز شوم؟ اما چطور باید آن را شروع کنم؟ آیا معاملۀ ارزهای دیجیتال ریسک بالایی دارد؟ چه چیزهایی را باید آموزش ببینم؟ آیا می‌توانم به آموزش هایی مثل آموزش ارز دیجیتال رایگان اکتفا کنم یا باید در دوره‌های پولی شرکت کنم؟ همه و همۀ اینها سوالاتی هستند که در برخورد با تبلیغات مختلف ارز دیجیتال به ذهنتان خطور می‌کند.

اگر قصد دارید وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید، حتماً باید آموزش ارز دیجیتال را در اولویت کار خود قرار دهید. چرا که سرمایه‌گذاری در این ارزها ریسک دارد و اگر بدون آگاهی وارد این بازار شوید، نتیجه‌ای جز شکست نصیب شما نخواهد شد. بنابراین باید آموزش ارز دیجیتال از صفر را شروع کنید و کم‌کم در این حوزه پیشرفت کنید.

آموزش ارز دیجیتال از صفر

به هنگام شروع کار ممکن است با انبوهی از اصطلاحات ارز دیجیتال عجیب و غریب روبرو شوید که معنی هیچ کدام از آنها را نمی‌دانید و ممکن است شما را بترساند و تصور کنید که یادگیری آنها خیلی سخت و پیچیده است. اما جای نگرانی است، این کار هم مانند هر کار دیگری در ابتدا سختی‌هایی دارد. اما کم کم با پشت سر گذاشتن آموزش ارز دیجیتال از صفر، می‌توانید با این اصطلاحات آشنا شوید و دنیای ارزهای دیجیتال را بهتر بشناسید. برای مراحل مقدماتی می‌توانید از فیلم آموزش ارز دیجیتال هم استفاده کنید تا با مبانی اولیه آشنا شوید.

مفاهیم پایه ارزهای دیجیتال

همانطور که برای شروع کار ساختمان‌سازی، ابتدا باید از پی و پایۀ کار شروع کنید، در بازار ارزهای دیجیتال هم ابتدا باید با پایه و مفاهیم اولیۀ آن آشنا شوید.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال اولین مفهومی است که باید در این مسیر با آن آشنا شوید. ارز دیجیتال، نوعی پول مجازی است که رمزنگاری شده و غیر‌متمرکز است و براساس فناوری مبتنی بر بلاک چین‌ها فعالیت می‌کند. مهم‌ترین ویژگی ارزهای دیجیتال این است که دولت‌ها هیچ گونه نقشی در مدیریت و حفظ آن ندارند و توسط هیچ مرجع مرکزی صادر نمی‌شوند.

مزایای ارز دیجیتال

در شبکۀ ارزهای دیجیتال، همه سرمایه‌گذاران می‌توانند در تراکنش‌های شبکه و کنترل شبکه دخالت داشته باشند. در این سیستم‌ها بر خلاف سیستم‌های بانکی و متمرکز، مالک شبکه فرد خاصی نیست و کسی نمی‌تواند به تنهایی مالکیت شبکه را در اختیار بگیرد. در نتیجه هر فردی که وارد این اکوسیستم می‌شود، بخشی از آن شبکه خواهد بود.

جدیدترین مقالات

بلاک چین چیست؟

مفهوم دیگری که در آموزش ارز دیجیتال مبتدی یاد می‌گیرید، «بلاک چین» است. اگر بخواهیم این مفهوم را در یک جلمه خلاصه کنیم، می‌توانیم بگوییم که بلاک‌چین یک دیتابیس (پایگاه داده) است. یعنی یک مجموعه از اطلاعات که قابلیت ذخیره‌سازی در سیستم‌های کامپیوتری را دارند.

اما تفاوتی که بین دیتابیس و بلاک چین وجود دارد، مربوط به نحوۀ ذخیره سازی اطلاعات یا همان داده است. دخیره سازی داده‌ها در بلاک‌چین به صورت گروهی صورت می‌گیرد. هر کدام از این گروه‌ها را بلوک می گویند. در هر بلوک میزان خاصی از داده‌ها می‌توانند ذخیره شوند. از به هم پیوستن زنجیروار این گروه‌ها، بلاک چین (blockchain) ایجاد می‌شود.

در آموزش ارز دیجیتال با مفهوم دیگری به نام بیت کوین(Bitcoin) آشنا می شوید که یک واژه آشنا در بازار ارزهای دیجیتال است. بیت کوین در شبکۀ بلاک چین فعالیت می کند.

بیت کوین چیست؟

می‌توان به بیت‌کوین پادشاه ارزهای دیجیتال لقب دارد. شناخت آن مساوی است با شناخت همۀ ارزهای دیجیتال. این حرف به این معنی است که با درک مفهوم بیت‌کوین، سایر مفاهیم این حوزه ارزهای دیجیتال را راحت‌تر متوجه می‌شوید.

بازار ارزهای دیجیتال، بازار بی حد و مرزی است که روز به روز پیشرفت کرده و آینده را درست می گیرد. اگر شما هم می‌خواهید از قافله عقب نمانید باید دست به کار شده و آموزش ارز دیجیتال رو شروع کنید.

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,403.21
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,328.41
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 33.05
cardano
Cardano (ADA) $ 0.434218
xrp
XRP (XRP) $ 0.476084
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.31
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.061761
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.25
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
terra-luna
Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.000299
litecoin
Litecoin (LTC) $ 53.49