خرید ارز شیبا و ارز کیشو از بهترین صرافی رمز ارز در ایران

ارزهای شیبا و کیشو، از جمله ارزهایی هستند که خرید آن‌ها در ایران و در صرافی‌های مختلف صورت می‌گیرد. با توجه به ویژگی‌ها و قیمت نسبتا پایین این ارزها، اهداف مناسبی برای سرمایه گذاری با سرمایه اولیه کم هستند. از این رو، خرید آن‌ها ممکن است بصرفه باشد. به شرطی که نکات اولیه معاملات رمزارزها را بدانید و از یک صرافی معتبر استفاده کنید.

در ایران، صرافی‌های متعددی هستند که این رمزارزها را در پلتفرم خود دارند و به فروش می‌رسانند. اما باید توجه داشت که برای انجان معاملات ارزهای دیجیتال، باید از صرافی معتبری استفاده کنید که ویژگی‌های مناسبی را ارائه بدهد. همچنین در مورد ارزهای شیبا و کیشو باید اطلاعات جامعی کسب کنید، بعد وارد بازار خرید و فروش این رمزارزها شوید. در این مطلب، در کنار بررسی ارزهای شیبا و کیشو و ویژگی‌های آن‌ها، به معرفی یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران می‌پردازیم که می‌توانید این ارزها را به راحتی از آن خریداری کرده و با آن‌ها معامله کنید.

معرفی ارزهای شیبا و کیشو

ارزهای شیبا اینو و کیشو اینو، از جمله ارزهایی هستند که به عنوان رقبای دوج کوین وارد بازار شدند و ساختار و عملکرد آن‌ها نیز شبیه به هم است. ارز شیبا اینو و ارز دیجیتال کیشو اینو، به عنوان ارزهای MEME و با نماد یک سگ شناخته می‌شوند. در ادامه هرکدام را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ارز دیجیتال شیبا اینو SHIBA Inu؛ جایگزین دوج کوین

ارز دیجیتال شیبا اینو را به عنوان قاتل دوج کوین نیز می‌شناسند. ارزهای دوج کوین و شیبا اینو،‌ جزء دسته میم کوین‌ها هستند که بیشتر به عنوان یک شوخی روانه بازار شدند. ولی پس از مدتی با رشد زیادی روبرو شدند. ارز دیجیتال شیبا اینو در سال 2020 و با نماد یک سگ به بازار معرفی شد . سازنده آن نیز شخص ناشناسی با نام مستعار Ryoshi بود. این ارز دیجیتال نیز مانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال نسل جدید، بر پایه اتریوم است.

شیبا اینو Shiba inu، در سال 2021 رشد 10 برابری را در بازار خود تجربه کرد و محبوبیت زیادی در میان کاربران ارزهای دیجیتال پیدا کرد. در وب سایت متعلق به ارز دیجیتال شیبا و در وایت پیپر مربوط به آن، اطلاعات زیادی برای راهنمایی در مورد این ارز دیجیتال آورده شده است. هدف اصلی ساخت و توسعه این ارز دیجیتال توسط سازندگان آن این بود که بدانند چه می‌شود اگر کنترل صد در صدی یک پروژه ارز دیجیتال در اختیار خریداران و دارندگان این ارز باشد؟ سازندگان این ارز دیجیتال، اعتقاد دارند که اگر جامعه طرفداران یک ارز دیجیتال آن را به صورت غیرمتمرکز اداره کنند، به رشد و توسعه و همچنین افزایش ارزش و اعتبار آن کمک می‌کند.

با توجه به این که شیبا در مدت زمان کم حضور خود در بازار ارزهای دیجیتال توانسته رشد قیمتی زیادی را تجربه کند، باید این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است روال کار این ارز به این صورت ادامه پیدا نکند. بنابراین هنگام سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال مانند شیبا باید به موارد مختلفی به جز رشد قیمتی آن توجه کنید.

ارز دیجیتال کیشو اینو Kisho inu؛ ارز میم پر طرفدار

ارز دیجیتال کیشو نیز مانند شیبا به عنوان یک رقیب برای دوج کوین به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. این ارز دیجیتال به عنوان پاداش در میان طرفداران توزیع می‌شود. این ارز دیجیتال که در سال 2021 به بازار ارزهای دیجیتال وارد شد توانست به سرعت طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند. بنابراین رشد زیادی را در پایان 2021 تجربه کرد. نماد ارز کیشو اینو نیز یک سگ است و مانند شیبا، به عنوان یک شوخی وارد بازار ارزهای دیجیتال شد اما به سرعت رشد کرد و محبوب شد.

ویژگی‌های ارزهای شیبا اینو و کیشو اینو

ارزهای شیبا و کیشو که در سال 2021 به اوج محبوبیت خود رسیده‌اند، ویژگی‌هایی دارند که توانسته‌اند در این مدت کوتاه طرفداران زیادی پیدا کنند. یکیاز ویژگی‌های مهم ارز دیجیتال شیبا اینو این است که روایتی داستان گونه دارد. ارز دیجیتال شیبا که هدفی برای سرگرمی دارد، به صورت داستان روایت می‌شود و این یک مشخصه جذاب برای این ارز دیجیتال است.

یکی دیگر از دلایلی که عموم مردم به این ارز دیجیتال علاقه پیدا کردند و توانست رشد زیادی داشته باشد این بود که بسیار ساده است و پیچیدگی ارزهای دیجیتال دیگر را ندارد. به همین دلیل، مردم می‌توانند آن را بخرند و به راحتی مورد استفاده قرار دهند. ویژگی دیگر ارز دیجیتال شیبا اینو این است که بدون هیچ هزینه اولیه‌ای ساخته شده و هیچگونه تبلیغی نیز برای آن انجام مشده است. بنابراین به راحتی و با سادگی تمام، این ارز دیجیتال وارد عرصه رقابت با ارزهایی مانند دوج کوین شد و در مقطعی نیز توانست ارزش کل دارایی‌های خود را از دوج کوین بیشتر کند.

ارز دیجیتال کیشو Kishu نیز ویژگی‌های خوبی دارد که باعث می‌شود افراد زیادی به سمت خرید آن بروند. اولیت مزیت این ارز دیجیتال این است که برای انتقال بین کیف پول‌های دیگر، کارمزد کمتری نسبت به ارزهای دیگر دریافت می‌کند. ارز دیجیتال کیشو برای جابجایی و انتقال بین کیف پول‌های مختلف مناسب است و هزینه‌ای برای کاربران خود نخواهد داشت.

با خرید کیشو و نگهداری آن، بدون معامله می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. این مزیت دیگر ارز دیجیتال کیشو است که به کاربران خود سود می‌دهد. همچنین سرعت تراکنش‌های ارز دیجیتال کیشو بسیار سراع است و طی چند دقیقه می‌توانید معاملات خود را به سرانجام برسانید.

صرافی کیف پول من؛ بهترین صرافی برای خرید ارزهای دیجیتال

ارزهای شیبا و کیشو جزء ارزهای پایه هستند. از این ارزها به عنوان میم کوین نیز یاد می‌شود. اما با توجه به ویژگی‌های این ارزها، به عنوان یک ارز مناسب برای سرمایه گذاری نیز معرفی می‌شوند. این ارزها، با وجود اینکه نوپا هستند،‌اما در مدت زمان کمی که در بازار حضور دارند، توانسته‌اند رشد زیادی را تجربه کنند. اما برای سرمایه گذاری روی این ارزها باید به موارد زیادی توجه کنید.

برای خرید ارزهای دیجیتال شیبا و کیشو، باید از یک صرافی معتبر استفاده کنید. در میان صرافی‌های ایرانی، پلتفرم خرید ارز دیجیتال کیف پول من یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود. در این صرافی ارزهای دیجیتال زیادی وجود دارند که می‌توانید با ورود به سایت و جست و جوی ارز مورد نظر، اقدام به خرید ریالی آن بکنید.

همچنین امکان مشاهده قیمت لحظه‌ای و ارائه کیف پول اختصاصی برای ذخیره سازی ارز دیجیتال نیز از جمله خدمانی است که در صرافی کیف پول من به کاربران ارائه می‌شود. برای سرمایه گذاری امن و راحت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال شیبا و کیشو، می‌توانید با مراجعه به صرافی کیف پول من و احراز هویت، معاملات خود را انجام دهید و از امکانات بیشمار این صرافی استفاده کنید.

نکته:

سلب مسئولیت: کریپتو اکسیر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

Search
Generic filters

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,091.45
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,893.16
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 43.03
cardano
Cardano (ADA) $ 0.532516
xrp
XRP (XRP) $ 0.380019
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.27
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.071165
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 28.81
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012
litecoin
Litecoin (LTC) $ 62.45