بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری(سیگنال ارز دیجیتال معتبر)

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه ‌گذاری در سال ۲۰۲۱ کدام است آیا شما از آن دسته افرادی هستید که  در حال حاضر  به دنبال کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال میگردند و یا مشغول فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال هستند و؛ یا جزو کسانی هستید. که قصد شروع یک سرمایه گذاری مطمئن در این بازار را دارند.؟ اگر جواب شما بله است؛ باید از آینده این بازار و  بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ باخبر باشید. برای این منظور، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید. زیرا ما در این مطلب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را به شما معرفی خواهیم کرد.

در اینجا سوال مهمی مطرح می‌شود. یک سیگنال ارز دیجیتال معتبر باید شامل چه ویژگی‌هایی باشد تا انتخاب درستی برای سرمایه‌ گذاری به حساب بیاید؟ آیا می‌توان ارزهای جدید را همسان با ارزهای معتبر قدیمی دانست؟

با شناخت درست و شناسایی کانال سیگنال ‌دهی ارزهای دیجیتال معتبر می‌توانید با منطق بیشتری اقدام به سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال نمایید. از این‌رو کانال VIP سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی مسیری راحت برای ورود و فعالیت شما در دنیای ارز دیجیتال فراهم کرده است. تا با بررسی دقیق هر یک از این ارزها انتخاب مطمئن‌تری داشته باشید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

ویژگی‌ تشخیص بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

سایت‌های زیادی هستند که با توجه به تحلیل و بررسی خود و پیش‌بینی بازار اقدام به معرفی لیستی از بهترین ارزهای دیجیتال کرده‌اند. اما سوال مهم در اینجا این است که فاکتورهای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱  چیست؟

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی لیستی از پرسود ترین ارزهای دیجیتال را جهت سرمایه گذاری در اختیار شما قرار داده است. اما قبل از مطالعه این لیست، خالی از لطف نیست اگر به معیارهای این تیم برای انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال نگاهی بیاندازید

ما در ادامه نگاهی به این فاکتورهای مهم خواهیم داشت.

  • تاریخچه بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری:

از اولین ویژگی‌هایی که باید به طور حتم در انتخاب خرید و فروش یک ارز دیجیتال مدنظر قرار دهید. داشتن تاریخچه‌ای خوب و عملکردی مناسب در بازار است. برای مثال ارز بیت‌کوین که یکی از قدیمی‌ترین ارزهای موجود در بازار می‌باشد. با توجه به کارنامه درخشانی که در سال‌ها و به خصوص ما‌ه‌های اخیر داشته است. بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید.

  • منحنی رشد قیمت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری:

یکی دیگر از فاکتورهای مهم، توجه به منحنی رشد قیمت یک ارز در سال‌های فعالیت آن در بازار می‌باشد. که یکی از بهترین راه‌‌ها برای بررسی عملکرد یک ارز دیجیتال است. واضح است که ارزهای دیجیتالی که بیشترین منحنی رشد را در کارنامه خود دارند. احتمال میرود که سودآوری بیشتری برای شما به همراه داشته باشند. البته هیچگاه نمی‌ توان به طور قطع این موضوع را پیش‌بینی کرد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری

  • میزان نقدینگی

یکی از مولفه‌های مهم انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بررسی نقدینگی آن است. نقدینگی یک ارز با درنظر گرفتن خریداران، فروشندگان و میزان سرمایه‌ای که به خود اختصاص داده است اندازه‌گیری می‌شود.

به طور حتم کمبود وجود یک ارز در بازار در زمان فروش شما را دچار مشکل خواهد کرد. ارزهای ناشناخته و تازه ظهور خریداران کمتری را به خود اختصاص داده. و از این‌رو امکان خرید و فروش آن‌ها به سادگی ممکن نیست. به عنوان مثال بیت کوین به دلیل وجود نقدینگی زیاد در بازار، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. و یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

  • بازار سرمایه

یکی دیگر از ویژگی‌ های مورد توجه، بازار سرمایه‌ای است که ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده‌ اند. همانطور که در بخش‌های قبلی به آن اشاره شد ارزهایی که سهم سرمایه بزرگتری را دارا میباشند انتخاب مناسب‌تری هستند.

  • نقش فناوری در انتخاب یک ارز مناسب

شاید در پس تمام ویژگی‌های ذکر شده بتوان نقش فناوری را در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری حیاتی‌تر دانست. به خوبی می‌دانید که ارزهای دیجیتال بر روی بسترهای رمزنگاری شده(کریپتو) در حال فعالیت هستند و از مهم‌ترین این فناوری‌ها، می‌توان فناوری بلاک‌چین را نام برد که امنیت بالا و تبادلات الکترونیکی بسیار ایمنی را دارا می‌باشد.

انتقال اطلاعات در امن‌ترین حالت ممکن و عدم سلطه شرکت یا گروه خاصی بر روی آن باعث شده است محبوبیت این سیستم چندین برابر شود.

البته تمام شبکه ‌های بلاک‌ چین یکسان نیستند بنابراین نمی‌توان آینده همه را برای سرمایه‌گذاری روشن دانست. ترون، نئو و زی‌کش از نمونه هایی هستند که با دارا بودن یک فناوری پیشرفته در شبکه بلاک‌چین خود منحصر به فرد هستند

سیگنال دهی ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه ‌گذاری و نگاه به ارزهای دیجیتال معتبر

اصولاً نام بازار ارز دیجیتال با نام ارزهایی مثل بیت کوین و اتریوم گره‌ خورده است. که به نوعی اعتبار بازار محسوب می ‌شوند. در ادامه این متن ما تلاش نموده‌ ایم. تا برای آشنایی بیشتر شما با بهترین ارز دیجیتال موجود در بازار، تعدادی تعدادی از آن هارا در بخش ‌های جداگانه مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه شما را با بیت‌کوین، اتریوم، پولکادات، زک، نئو و ترون آشنا خواهیم کرد.

بیت کوین (Bitcoin)

بیت‌کوین از شناخته شده ‌ترین و با ارزش ترین ارزهای بازار دیجیتال است که ارزش بازار آن بالغ بر صدها میلیارد دلار می‌باشد. در هر ۰۱ دقیقه یک بلوک بیت کوین تولید می‌شود. این ارز دارای نقدینگی بسیار بالایی است به همین دلیل بسیاری از مشاغل، بیت‌کوین را به رسمیت شناخته و به عنوان ابزاری برای معاملات خود استفاده می‌کنند.

بیت کوین نیز مانند طلا کمیاب و استخراج آن یک عمل بسیار دشوار است. جالب است که بدانید ذخایر بیت کوین محدود و چیزی حدود 21 میلیون می باشد. که تا به حال بیش از 90 درصد آن استخراج شده است. بیت‌کوین را می ‌توان به راحتی به صد میلیون واحد کوچک‌تر به نام ساتوشی تقسیم نمود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این ارز را می‌توان هزینه انتقال کم و سرعت بالای انتقال از جایی به جای دیگر خواند.

با مطالبی که تا به حال گفته شد آیا به نظر شما بیت کوین را به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری میدانید؟ اگر چنین نیست می توانید اتریوم یا یکی از گزینه های بعدی را انتخاب کنید. در کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی بیت کوین به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ شناخته شد.

اتریوم (ETH)

ارزش بازار اتریوم در حدوم ۲۳ میلیارد است. در هر ۱۵ ثانیه یک بلوک اتریوم استخراج می ‌شود. درحالی‌که اتریوم قیمتی در حدود ۲۶۰۰ دلاری دارد. و دارای ذخایر نامحدود می ‌باشد. اتریوم اولین بار در سال ۲۰۱۵ و بعد از بیت‌کوین عرضه شد و جهش ‌های بزرگی را تا سال ۲۰۲۱ تجربه کرد و توانست از نظر ارزش بازار سرمایه و نقدینگی دقیقا پشت سر بیت‌کوین قرار بگیرد.

فناوری مورد استفاده در اتریوم آن قدر متحول کننده بوده است که بسیاری از برندهای مطرح در دنیا مانند اینتل و مایکروسافت یک نسخه توسعه یافته از موتور اتریوم را برای استفاده در کسب و کار خود استفاده می کنند.

سیگنال دهی ارز دیجیتال

پولکادات (polkadot)

در حال حاضر این ارز در رتبه ششم بازار قرار گرفته است. و ارزش بازار آن در حدود ۳۵.۹۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود. شما می‌توانید در بستر پولکادات یک بلاک چین اختصاصی ایجاد کنید و با اتصال شبکه خصوصی خود به این ارز امنیت تبادلات خود را تضمین کنید.

ارز اختصاصی شبکه پولکادات با نام دات شناخته می‌شود که یکی از ارزهایی است. که روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می ‌شود. دات (DOT) در حال حاضر رتبه ششم بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار خود دارد و بین یک تا دو درصد سهم بازار را در دست گرفته است.

شما می توانید در کانال ارز دیجیتال بایننس ایرانی نمودار قیمت پولکادات و یا نمودار تحلیل تکنیکال دات را مشاهده کنید.

نکته دیگری که در مورد دات باید به آن توجه داشته باشید. این است که برخلاف ارزهایی مانند بیت کوین و لایت کوین امکان استخراج دات با استفاده از ماینرها وجود ندارد. پولکادات در واقع امکان تبادل داده و یا دارایی ‌ها را بین شبکه‌ های مختلف فراهم می ‌کند. که این کار در بسیاری از شبکه ‌های بلاک چین دیگر امکان پذیر نیست. به دلیل همین قابلیت منحصر به فرد استفاده شده در فناوری پولکادات پیش‌بینی می ‌شود. که این ارز تحول عظیمی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

زی‌کش (zec)

گروهی از دانشمندان معروف دنیا بر روی زی‌کش کار میکنند که از دانشگاه هایی مانند دانشگاه ام آی تی و دانشگاه کالفرنیا هستند. برای همین می توان پروتکل مورد استفاده در این ارز را یکی از نشانه‌ های بارز کار علمی و دانشگاهی دانست. زی‌کش یکی از کریپتوکارنسی ‌هایی است که قصد دارد یک حریم خصوصی ارتقا یافته برای کاربران خود فراهم کند. این ویژگی قابل مقایسه با ویژگی حریم‌ خصوصی ایجاد شده توسط ارزهایی مانند بیت کوین است.

زی کش از سال 2016 به بازار عرضه شد و  توانست با توجه به فناوری بلاک چین پیشرفته و شباهت خود به بیت کوین در بین هزاران ارز دیجیتال دیگر به رتبه های نسبتا خوبی در بازار  برسد.

در اصل زی‌کش بر اساس کد پایه بیت کوین به وجود امده و برای همین تشابهات زیادی با بیت کوین دارد. برای مثال زی‌کش مانند بیت کوین حداکثر ۲۱ میلیون کوین قابل استخراج دارد. در زی‌کش مبادلات توسط یک z-addr محافظت و کنترل می‌شوند. تا بتوان با شفافیت و امنیت بسیار بالا موفق به تبادل ارزها شد.

زی‌کش که در بازارهای مالی و مبادلات رمزارزها با نام اختصاری zec شناخته می شود در حال حاضر در رتبه ۴۴ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. در حال حاضر حدود ۱۱ میلیون واحد از ۲۱ کوین زی‌کش در گردش می باشد.

برای همین  در کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی از زی کش به عنوان بهترین ارز دیجیتال موجود برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱ نام برده شد.

 نئو (neo)

یکی از ارزهای مطرح در بازار کریپتوکارنسی‌ها نئو است. این ارز یکی از ارزهای پرطرفدار در بازار است که توانسته رتبه ۲۳ام را در بین ارزهای دیجیتال به خود اختصاص دهد. برای همین پیش بینی می شود که آینده روشنی در بازار ارز دیجیتال داشته باشد .

به طور خلاصه می توان نئو را محصول یک پروژه بر روی فناوری بلاکچین در کشور چین دانست. این شبکه بلاک چین در سال ۲۰۱۴ بنیان گذاری شد و با توجه به کشور پدید اورنده آن که چین است. آن را اتریوم چینی می ‌دانند. نئو پیاده‌سازی فناوری‌های ارتباطی و مبادلات مالی با استفاده از قراردادهای هوشمند است. قراردادهای هوشمند، زیربنای ارزهای محبوبی مانند اتریوم هستند. به همین دلیل کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی نئو را هم به عنوان یک ارز آینده دار در بازار شناسایی کردند.

ترون (tron)

در حال حاضر توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران در بازار به سوی ترون جلب شده و سهم این ارز در بازار به شدت در حال رشد است.

مقیاس پذیری یکی از مشخصه هایی است که ترون در شبکه های مبتنی بر بلاک چین دنبال می کند. با استفاده از این رمزارز شما امکان انجام تبادلات زیادی را در مدت زمان کوتاه و با کارمزد کم خواهید داشت. برای همین تیم سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی  ترون را به عنوان  بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ شناسایی کرد.

جالب است بدانید. که ترون توسط یک دانشجوی چینی 26 ساله که قبلا برای ریپل کار می ‌کرد ابداع شد. و می ‌تواند در سرویس ‌های اجتماعی مانند بوتیوب و فیسبوک مورد استفاده قرار گیرد. و امکان کنترل داده‌ها را فراهم کند. برای همین ظرفیت‌های بسیاری در این حوزه دارد. موسس و پدیدآورنده رمزارز ترون یکی از کسانی است. که به دنیای رمزارزها و کریپتو علاقه فراوانی دارد. و برنامه‌های مورد استفاده در آن را به روز رسانی می‌کند.

بر طبق پیش بینی ها ممکن است که قیمت ترون در طی یک سال آینده به نزدیک پنج دلار برسد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

نتیجه گیری در مورد بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021

ما در این متن مولفه هایی را که باعث انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در بازار ۲۰۲۱ را خواهند داشت برای شما بیان کردیم.

گفتیم که به طور حتم تاریخچه و سابقه عملکرد این ارزها یکی از مهم ترین مولفه ها در تصمیم گیری سرمایه‌ گذاران است. اما مولفه های دیگری مانند نقدینگی و تعداد خریدار و فروشنده در انتخاب آن ارز موثر خواهند بود.

در پایان باید بگوییم. که اگر چه ما در این متن بیت کوین، اتریوم، ترون، پولکادات، نئو و زی کش و چندین ارز دیجیتال دیگر را به شما معرفی نمودیم. اما به طور حتم گزینه های دیگری هم می توانند برای انتخاب در بازار با توجه به تحلیل شما گزینش شوند. و شما با بررسی دقیق بازار می توانید. پس از تحلیل ارزهای شناخته شده در بازار یکی از آن ها را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. از این رو کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بایننس ایرانی متشکل از  متخصصین این حوزه به صورت روزانه به سیگنال ‌دهی ارز دیجیتال می پردازند. تا با توجه به نوسانات بازار به شما عزیزان بهترین انتخاب را برای سرمایه ‌گذاری پیشنهاد بدهند.

Search
Generic filters

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,412.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,330.54
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 32.98
cardano
Cardano (ADA) $ 0.433945
xrp
XRP (XRP) $ 0.474397
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.30
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.061450
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 17.26
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000011
terra-luna
Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.000294
litecoin
Litecoin (LTC) $ 53.41