ارز Elone چیست؟

همه چیز درباره ی ارز دیجیتال Elon + قیمت لحظه ای ❤️

Dogelon Mars (ELON)
7.08%
0.000000
0.000000
⇣ 0.000031
16 Aug
⇡ 0.000038

Dogelon Mars (ELON) یکی از شت کوین‌های نسبتا نوظهور است که از Dogecoin و به‌طور دقیق‌تر، Elon Musk الهام گرفته شده است.

مالک تسلا و اسپیس ایکس تا حدودی خود یک الگوی رفتاری در دنیای ارزهای دیجیتال است و اغلب دیده می‌شود که در حساب توییتر خود درباره کریپتو پست می‌کند.

در حالی که Dogelon Mars (ELON) هیچ ارتباط مستقیمی با خود ایلان ماسک ندارد، این نام مطمئناً تأثیر دارد، زیرا توکن ELON اکنون بیش از ۱۱۵۰۰۰ سرمایه گذار دارد.

ارز دیجیتال Elon یک فورک دوج کوین می‌باشد. در حال حاضر در ارتباط با این ارز دیجیتال اطلاعات محدودی در اختیار است اما ما سعی بر این داشتیم تا به شما صرافی‌هایی که از این رمزارز پشتیبانی می‌کنند، معرفی نماییم. همچنین در این مقاله روند قیمت این ارز دیجیتال را بررسی خواهیم کرد.

در این مقاله از کریپتو اکسیر قرار است با یکدیگر درباره ارز دیجیتال elon اطلاعات مفیدی را بدست بیاوریم. اگر به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال علاقمند شده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این مقاله را بخوانید تا بتوانید تصمیم بهتری برای سرمایه گذاری خود بگیرید.

Dogelon Mars (ELON) چگونه کار می‌کند؟

Dogelon Mars بر روی یکی از محبوب‌ترین بلاک چین‌های جهان – Ethereum ایجاد شده است. ۵۰ درصد توکن به ویتالیک بوترین هدیه داده شد و بقیه در Uniswap قفل شده است.

Dogelon Mars (ELON) تقریباً مانند سایر توکن‌های شت کوین ERC-20 عمل می‌کند، با این حال، محبوبیت آن باعث شده است که در لیست میم کوین‌های برتر در وبسایت CoinMarketCap، درست زیر سکه‌های DOGE و SHIB قرار گیرد.

در سایت رسمی این توکن، به صراحت عنوان شده که این ارز دیجیتال، یک میم کوین نیست و آینده مشخصی در پیشروی خود دارد و سعی می‌کند تا روز به روز پیشرفت کند. گرچه بسیاری از افراد، آن را صرفا یک میم کوین بی خاصیت می‌دانند.

بنیانگذاران Dogelon Mars چه کسانی هستند؟

مانند 99 درصد میم کوین‌های دیگر، معلوم نیست چه کسی توکن ELON را ساخته است. این ناشناس بودن سازنده، باعث می‌شود که بسیاری از افراد، تصمیم خود مبنی بر ترید میم کوین‌ها را عوض کنند.

سازندگان ناشناس این میم کوین‌ها، معمولا پس از اینکه توکن آنها افزایش قیمت زیادی را مشاهده می‌کند، اقدام به راگ پول می‌کنند و تمام سرمایه افراد را می‌دزدند. در واقع، درصد قابل توجهی از توکن‌های میم، شت کوین هستند و ریسک سرمایه گذاری در آنها بسیار زیاد است.

توکن squid را به یاد دارید؟ همان که به سریال Squid Game شرکت نتفلیکس اشاره داشت؟ حتما دیدید که پس از مدتی که ارزش آن بسیار زیاد شد، به ناگان در چند دقیقه قیمتش به نزدیکی صفر رسید و سرمایه افراد از دستشان رفت. این نمونه بارز یک شت کوین است.

تنها میم کوینی که اطلاعات دقیق و کاملا شفافی از سازندگان آن در دسترس است، دوج کوین می‌باشد.

داستان بسیار جالب و تخیلی ارز دیجیتال ایلان

داستان Dogelon Mars در سال ۲۰۴۰ در سواحل قرمز دوست داشتنی مریخ می‌گذرد، جایی که او به دنیا آمده و با خانواده‌اش زندگی می‌کند. آن‌ها همراه با دوستان و خانواده اش، مستعمره رو به رشد خود را به یک نیروگاه فناوری تبدیل کردند که برای همه گونه‌های موجود در کیهان مفید است.

با این حال، قرار نبود این پیشرفت برای مدت طولانی ادامه یابد، زیرا نابودگرها می‌رسند و حمله خود را به جامعه آغاز می‌کنند. در نتیجه، Dogelon Mars از طریق زمان و فضا به سیاره زمین سفر می‌کند، جایی که او قصد دارد به دنبال امنیت باشد و سفر جدیدی را آغاز کند.

Dogelon متوجه می‌شود که برای کمک به رشد تکنولوژیکی بشر، ابتدا باید پول بین سیاره‌ای ایجاد کند که بتواند توسط همه تمدن‌ها استفاده شود و در عین حال فناوری عصر فضا را به سرعت در حال نزدیک شدن به عصر ادغام کند.

در نهایت، با کمک متحدان تازه یافته خود، او سعی می‌کند مریخ را دوباره آباد کند و آن را به مرکز مرفهی تبدیل کند که همیشه قرار بود باشد.

ایلان ماسک فرد قدرتمند دنیای ارزهای دیجیتال

این یک واقعیت است که یک توییت از ایلان ماسک این قدرت را دارد که تجزیه و تحلیل فنی همه کارشناسان ارزهای دیجیتال را مختل کند. داشتن یک نام قدرتمند، مانند ELON، یک ویژگی عالی است و می‌تواند به رشد بیشتر پروژه کمک کند.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دوج الون Dogelon Mars (ELON)

نکته بامزه دیگری که درباره این ارز دیجیتال وجود دارد، این است که در صفحه اول سایت آن، یک متن خیالی از زبان ایلان ماسک نوشته شده که واقعا بامزه و پرمفهوم است.

ترجمه آن را در زیر می‌خوانید:

شهروندان عزیز ساکن کره زمین؛ همان طور که احتمالا می‌دانید، من زندگی و سال‌های زیادی از عمرم را برای چند سیاره‌ای شدن انسان‌ها صرف کرده‌ام. برای تحقق این رویای بزرگ، من 4 بخش مختلف را توسعه داده‌ام: پرواز بین سیاره‌ای با هزینه کمتر، تغییر شکل سیاره از خشک و بی صاحب به زیبا و دلنواز، حمل و نقل مهاجران و مسافران و آخرین بخش، ساخت یک ارز میان سیاره‌ای!

امروز می‌خواهم با افتخار، ارز دوج الون مارس را به شما معرفی کنم و همچنین اعلام کنم که تا ساعاتی دیگر، افراد پیشگام ما عازم مریخ می‌شوند.

همان طور که می‌بینید، توسعه دهندگان ELON، احتمالا اهداف بلند مدتی را برای آن در نظر گرفته‌اند و به نظر می‌رسد آنها تیری در تاریکی شلیک کرده‌اند، به این امید که روزی به هدف برسد.

چند توکن Elon در حال حاضر وجود دارد؟

با توجه به توکنومیک آن، ۵۰ درصد از کل عرضه توکن Dogelon Mars (ELON) به Vitalik Buterin ارسال شد. ۵۰ درصد دیگر عرضه توکن به طور دائم در استخر نقدینگی Uniswap قفل شده است.

عرضه کل این توکن، یک کوادریلیون واحد (1.000.000.000.000.000) است که 500.000.000.000.000 واحد از آن به والت ویتالیک بوترین بزرگ به عنوان هدیه ارسال شد. معمولا خالق اتریوم، توکن‌های کم ارزش و میم کوین‌هایی که دریافت می‌کند را برای حفظ توازن بازار و همچنین رعایت اصل اول کریپتو کارنسی و بلاکچین، یعنی تمرکز زدایی، به یک آدرس سوخته و غیرفعال ارسال می‌کند.

این بزرگترین کمکی است که ویتالیک بوترین، به میم کوین‌های کوچک می‌کند. درست مثل شیبا اینو! البته این مورد هنوز برای ارز دیجیتال ایلان مارس انجام نشده و اگر این توکن سوزی عملی شود، قیمت این توکن می‌تواند رشد بسیار زیادی را تنها در چند ساعت تجربه کند.

پیش بینی قیمت و چشم‌انداز آینده Dogelon Mars (ELON)

همانطور که در بالا مشخص شد، اسم ELON، یک نقطه کلیدی اصلی این توکن است. چرا؟ زیرا ایلان ماسک در دنیای ارزهای دیجیتال بسیار محبوب است. این مرد یک توییت می‌زند و بازار ارزهای دیجیتال در عرض چند ساعت به صاحب SpaceX تعظیم می‌کند. این موضوع در اوایل سال ۲۰۲۱ مشاهده شد، زمانی که ایلان ماسک ادعا کرد که تسلا پرداخت بیت کوین را به دلیل نگرانی‌های «محیط زیستی» که از استخراج آن سرچشمه می‌گیرد، متوقف می‌کند. پس از این اعلامیه، بیت کوین دچار فروپاشی شد. بنابراین سوال اینجاست که اگر یک توییت از ایلان بتواند غول بیت کوین را مختل کند، آیا می‌تواند آن را نیز ارتقا دهد؟ البته که می‌تواند!

از آنجایی که علامت آن ELON است، ممکن است ایلان ماسک تصمیم بگیرد تا در پروژه همکاری داشته باشد. همین تصمیم کافیست تا قیمت این ارز دیجیتال چندین برابر شود و در نتیجه سود زیادی برای سرمایه گذاران داشته باشد. همانطور که بالاتر هم گفتیم ایلان ماسک فقط با یک توییت می‌تواند کاری کند که ارزش این رمز ارز چند برابر شود. دقیقا مثل یک جادوگر!

آینده ارز elon

سرنوشت توکن ELON

دومین عاملی که ممکن است سرنوشت توکن ELON را تعیین کند، یکی از بنیانگذاران اتریوم و دارنده ۵۰ درصد توکن‌های ELON – ویتالیک بوترین است. در این مورد دو سناریو می‌تواند وجود داشته باشد. یا Vitalik Buterin  ارزهای دیجیتال اهدا شده را را به یک موسسه خیریه اهدا می‌کند یا چیزی مانند چیزی که با توکن‌های SHIB انجام داده است یا آن‌ها را به یک کیف پول سوخته می‌فرستد.

پدیده اهدایی ممکن است در کوتاه مدت به توکن ELON آسیب برساند، با این حال، سود دارندگان ELON را در دراز مدت افزایش می‌دهد و باعث افزایش سرسام‌آور قیمت می‌شود – همانطور که در مورد SHIB دیده می‌شود. از طرف دیگر، اگر Vitalik Buterin تصمیم به سوزاندن توکن‌ها داشته باشد که به معنای واقعی کلمه این است که عرضه ELON کاهش می‌یابد و تقاضا افزایش می‌یابد و باعث می‌شود قیمت به صورت عمودی رشد کند! بنابراین، این سناریو یک وضعیت برد-برد برای دارندگان ELON است.

رنکینگ ارز دیجیتال elon

لازم به ذکر است که توکن ELON در حال حاضر با ارزش بازار ۶۷۶.۱۲۴، ۷۱۲ دلار در رتبه ۱۲۶ در کل جهان قرار دارد. این تنها در رتبه‌های پایین‌تر از SHIB و DOGE قرار می‌گیرد – دو میم توکن که دارندگان زیادی دارند و یک جامعه بزرگ رسانه‌های اجتماعی در پشت خود دارند. بنابراین، به گفته تحلیلگران و کارشناسان رمزارز، اگر SHIB و DOGE حرکت بزرگی انجام دهند، ELON به احتمال زیاد از آن پیروی خواهد کرد.

تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال ELON (دوج‌ایلان مارس)

این ارز دیجیتال مانند نمونه های مشابهش مثل ارز دیجیتال SHIB و DOGE تا حد زیادی تحت تاثیر توییت های ایلان ماسک است.

نکته جالب اینجاست که بر خلاف نام این رمز ارز، ایلان ماسک هنوز آن را تایید نکرده است!

Dogecoin باید بیش از 300 برابر رشد کند تا با Dogelon Mars برابری کند و در نتیجه در اینجا پتانسیل رشد بسیار زیادی برای این ارز دیجیتال محبوب وجود دارد.

خرید و فروش ارز دیجیتال ELON چگونه است؟

برای خرید وفروش ارز دیجیتال ELON نیاز است تا در یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال پشتیبان کننده این رمزاز ثبت نام نمایید. و پس از طی مراحل ثبت نام و احراز هویت رمزارز خود را خرید و فروش نمایید. اما دقت داشته باشید که قبل از انجام فرآیند خرید و فروش، اطلاعات لازم در ارتباط با نحوه ثبت نام و خرید و فروش در صرافی انتخابی را کسب کنید.

به علاوه به دلیل تحریمات موجود، کاربران ایرانی برای خرید ارز دیجیتال ELON قبل از همه‌ی اینها باید یکی از استیبل کوین‌ها را خریداری نموده و سپس در صرافی مورد نظر آن را به ارز دیجیتال ELON تبدیل نمایند.

در ادامه مطلب شما می‌توانید با صرافی‌های آنلاین خارجی پشتیبان کننده ارز دیجیتال ELON آشنا شوید.

آینده ارز elon

مزایا و معایب رمزارز ایلان

قبل از تصمیم‌گیری برای خرید Dogelon Mars (ELON) به سراغ تعدادی از مزایا و معایب این ارز دیجیتال می‌رویم تا بتوانیم با دقت بیشتری برای سرمایه‌گذاری روی آن تصمیم‌گیری کنیم.

  • هدف انسان دوستانه – یکی از نکات مثبت ELON، افرادی هستند که در اکوسیستم این رمزارز فعالیت می‌کنند. این افراد نه تنها در جهت رشد خود، بلکه در جهت کمک و رشد قربانیان کلاهبرداری رمزارزها نیز تلاش می‌کنند.
  • ارتباط با ایلان ماسک – ارتباط این رمزارز با مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس که یکی از ثروتمندترین افراد جهان است، به سرمایه گذاران این اطمینان خاطر را می‌دهد که از کلاهبرداری خبری نیست.
  • عدم وجود نقشه راه واضح و مشخص – متاسفانه رمزارز Dogelon Mars (ELON) نقشه راه مشخصی ندارد. در واقع اینطور به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان این رمزارز با شور و اشتیاق این پروژه را استارت زده و به آینده آن فکر نکرده‌اند.
  • تعداد توکن‌های این رمزارز خیلی زیاد است – تعداد توکن‌های ELON که در بازار معامله می‌شوند، خیلی زیاد است. تا جایی که بعید می‌رسد ارزش این رمزارز بتواند در آینده‌ای نزدیک به قیمت قابل توجهی برسد.

معرفی بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ELON

از جمله صرافی‌هایی که می‌توان ارز دیجیتال ELON را در آن خریداری نمود و یا به فروش رساند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. در ادامه مطالب شما می‌توانید در ارتباط با این صرافی‌ها اطلاعاتی کسب نمایید و با هر یک آشنا شوید.

صرافی یونی سواپ(UniSwap)

صرافی یونی سواپ یکی از پلتفرم‌های Open Source است و در گروه صرافی‌های غیرمتمرکز قرار دارد. شما می‌توانید از این صرافی برای مبادله ارز دیجیتال ELON استفاده نمایید.

صرافی پولونیکس (Poloniex)

صرافی پولونیکس پلتفرم مبادلاتی را ارائه می‌دهد که علاوه بر ارز دیجیتال ELON از رمزارزهای دیگر همچون بیت کوین، ترون، اتریوم، کاردانو و … پشتیبانی می‌کند.

صرافی زیروایکس(OX)

صرافی زیروایکس امکان تبادل دارایی‌ها را در بلاکچین اتریوم فراهم می‌کند. شما می‌توانید از صرافی زیروایکس برای انتقال دارایی ELON نیز استفاده کنید.

صرافی وان اینچ(1inch)

راه اندازی صرافی وان اینچ در سال ۲۰۱۹ شکل گرفته است و به عنوان یکی از صرافی‌های غیرمتمرکز شناخته می‌شود که پلتفرمی را برای مبادله رمزارزها ارائه می‌دهد.

صرافی وان اینچ

Bitrue

صرافی Bitrue در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شده است و قصد دارد با استفاده از فناوری بلاکچین فرصت‌های مالی را برای همه صرف نظر از موقعیت مکانی و یا موقعیت مالی به ارمغان بیاورد. این صرافی نیز یکی از صرافی‌هایی است که از ارز دیجیتال ایلان پشتیبانی می‌کند.

بیکگس (BKEX)

این صرافی نیز علاوه بر ارز ELON قابلیت پشتیبانی از رمزارزهایی همچون کاردانو، اتریوم، بیت کوین، دوج کوین و … را دارد.

بیلکسی(Bilaxy)

صرافی بیلکسی کاربران زیادی از سراسر جهان دارد و با داشتن بیش از ۱۵۰ جفت رمزنگاری، یک پلتفرم جهانی را ارائه می‌دهد که طیف گسترده‌ای از خدمات را به کاربران ارائه می‌دهد.

هات بیت(HotBit)

یکی از صرافی‌های بین المللی برای مبادله ارزهای دیجیتال صرافی هات بیت است که قابلیت پشتیبانی از رمزارزهای پولکادات، اتریوم، وی چین، لایت کوین، الگورند و …. را دارد.

بیت پین(BitPin)

صرافی بیت پین، یکی از صرافی‌های موفق ایرانی است که در آن، امکان خرید و فروش توکن Dogelon Mars وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از کارت بانکی خود، این توکن را خریداری کنید.

کیف پول من

صرافی کیف پول من، یکی دیگر از صرافی‌های ایرانی است که خدمات خرید و فروش ELON را ارائه می‌دهد. علاوه بر دوج ایلان مارس، شما می‌توانید دیگر شت‌کوین‌های مشهور را خرید و فروش کنید.

ایران بایننس

صرافی ایران بایننس نیز آخرین صرافی لیست ما است. این صرافی بیش از 5 سال است که خدماتش را به کاربران ارائه می‌دهد و تاکنون بیش از 600 ارز دیجیتال و توکن را پشتیبانی می‌کند. این توکن نیز در بین این 600 ارز وجود دارد.

لیست ارزهای صرافی بایننس

بلاخره توکن ELON را بخریم یا نه؟

برای اسخ به این سوال، باید نگاهی به نظر تحلیلگران مختلف بیندازیم. البته تحلیلگران مختلف، دیدگاه‌های مختلفی نسبت به هر ارز دیجیتال و توکن دارند. درصد قابل توجهی از تحلیلگران برجسته، به تریدرها پیشنهاد می‌کنند که اکیدا به خرید و فروش میم کوین‌ها نپردازند.

همگی به ریسک بالای سرمایه‌گذاری روی رمزارزها واقف هستیم. در واقع سرمایه‌گذاری روی هیچ رمزارزی را نمی‌توان بی‌خطر و بدون ریسک دانست و Dogelon Mars (ELON) نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ریزش اخیر بازار ارزهای دیجیتال باعث شده تا خیلی از افراد از حرکت به سمت آنها خودداری کنند. با این همه باید قبول کنیم که آینده جهان مجازی که اکنون به بخش کوچکی از آن دسترسی داریم به بلاک‌چین و سیستم‌های مالی توسعه یافته روی آن بستگی دارد.

در ادامه، تحلیل قیمتی میم کوین Dogelon Mars تا پایان سال 2023 را برای شما آورده‌ایم.

قیمت ELON در سال 2022

قیمت این توکن ممکن است تا اواسط سال 2022 به قیمت 0.000001 دلاری برسد. پیشبینی می‌شود حداکثر قیمت این توکن تا پایان سال 2022، به چیزی در حدود 0.0000013 دلار برسد. البته این موارد در صورتی است که ایلان ماسک، دوباره هوس کند یک توییت مرتبط با کریپتو کارنسی منتشر کند.

تحلیل قیمتی سال 2023

پیشبینی تحلیلگران مختلف درباره قیمت توکن Dogelon Mars برای اوایل سال 2023، این است که قیمت آن کمی کاهش قیمت را تجربه کند. ان یعنی ممکن است به کانال 0.00000109 دلار بازگردد. اگر پس از این نزول، این توکن به روند نزولی خودش ادامه بدهد، می‌تواند در پایان ماه ژوئن به منطقه قیمتی 0.0000015 دلاری برسد.

اگر خرس‌های بازار کریپتو کارنسی به بازار ELON حمله نکنند، ممکن است در انتهای سال 2023، شاهد این باشیم که توکن دوج الون مارس از مرز 0.000002 دلار نیز عبور کند. حداقل ارزش این توکن در این زمان نیز، در حدود 0.0000016 دلار خواهد بود.

سخن آخر

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که توکن ELON یک memecoin است و این یک واقعیت است که سرعت بالا و پایین آمدن memecoin‌ها تقریباً یکسان است. با این حال، این تنها به این معنی است که قبل از سرمایه‌گذاری در این توکن باید محتاط باشید. توصیه ما این است که همچنان از کارشناسان ارزهای دیجیتال پیروی کنید و فقط آنچه را که می‌توانید از دست بدهید سرمایه‌گذاری کنید.

امیدواریم که این مقاله از وبسایت کریپتو اکسیر برای خوانندگان این مقاله یعنی شما دوستان عزیز مفید بوده باشد. شما چه نظری درباره ارز دیجیتال elon دارید؟ آیا این رمز ارز را مناسب سرمایه گذاری می‌دانید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Search
Generic filters
6 دیدگاه
ارز دیجیتال Elon
4.7/5 - (26 امتیاز)
پیش بینی سولانا

ارز دیجیتال سولانا چیست و بر روی آن سرمایه گذاری کنیم یا نه؟ + قیمت لحظه ای

Solana (SOL)4.52%3,859.92174.47⇣ 3,859.9216 Aug⇡ 4,180.32 https://binanceirani.com/wp-content/uploads/2021/06/solana-podkast-2.mp3 امروز قصد داریم ارز دیجیتال سولانا…
این مقاله  5 دقیقه از وقت شمارا میگیرد.

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,055.45
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,892.59
tether
Tether (USDT) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 43.38
cardano
Cardano (ADA) $ 0.551238
xrp
XRP (XRP) $ 0.375294
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.76
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.077687
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 27.72
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000015
litecoin
Litecoin (LTC) $ 60.35